Не словом, а візуалом: як армія дизайнерів допомагає волонтерським проєктам

Увесь світ побачив, що сила українців у єдності та надзвичайній можливості консолідуватися в кризові часи. За даними Forbes, 48% українських підприємств продовжують працювати в умовах війни. Ще 12% планують відновити роботу найближчим часом. 6% опитаних підприємців уже змінили фокус свого бізнесу, а 19% планують перекваліфікуватися відповідно до потреб воєнного часу.

Креативна індустрія також не залишилася осторонь, активно включившись у боротьбу на своєму фронті. Так, команда дизайн-агенції Happy спільно з вітчизняним діджитал- ком’юніті та за підтримки платформ-партнерів Projector і CASES створила хаб дизайнерів UDDU, цілями якого є:

  • підтримати волонтерські проєкти дизайном, який полегшить їм роботу й зовнішню комунікацію;
  • забезпечити роботою тих дизайнерів і креативників, які її втратили;
  • надати українцям можливість працювати з іноземними замовниками (навіть без знання англійської);
  • підтримати українську економіку сплатою податків та залученням іноземних клієнтів до країни;
  • передати 20% від прибутку всіх проєктів волонтерським організаціям та ЗСУ.

За три місяці UDDU створили брендинг і сайт для таких волонтерських проєктів, як:

Union of Angels — краудфандингова платформа благодійного фонду, що закриває потреби військових частин ЗСУ (було зібрано близько $500 000);

Команда проєкту: Антон Лукащук, Сергій Снурник, Сергій Трухімович.

Volunteer UA — волонтерська організація, що допомагає ЗСУ і вже доставила військовим матеріально-технічного забезпечення орієнтовно на $200 000;

Команда проєкту: Максим Балуєв, Ольга Вербицька, Андрій Калита.

Support Ukrainian Army — команда волонтерів, які збирають кошти на потреби ЗСУ через формат інтернет-магазину (на сьогодні зібрали близько 1 млн гривень);

Команда: Антон Лукащук, Ольга Вербицька, Дмитро Школьний, Єлена Хільчекно, Андрій Зайко.

UAHelpers — інфоплатформа волонтерської допомоги, що вже розмістила понад 1500 оголошень, а сам сайт відвідали понад 200 000 разів.

Команда проєкту: Тетяна Дигдало, Володимир Блажівський.

Також дизайнери хабу створили айдентику і презентацію для проєкту NoRus (Богдан Мірошниченко, Тетяна Дигдало, Анна Гріадун), що бореться із замовчуванням правдивої інформації про діяльність РФ;  лого та key-visual для сайту Mariupol Diaries (Костя Бєглов, Дмитро Школьний), який транслює особисті історії з Маріуполя для всього світу; брендинг та сайт для галереї воєнної творчості Культурний фронт (Тетяна Дигдало, Володимир Блажівський).

Крім цього, команда розробила дизайн великої кількості інструкцій, брошур та ілюстрацій. А наразі UDDU працює над айдентикою сайту ініціатив Books With Ukraine, Kids From Ukraine Today (Андрій Калита, Ольга Сікачовська, Віктор Коломієць, Роман Павленко), редизайном нарукавних емблем ТРО (Сергій Снурник, Тетяна Дигдало, Марія Караченцева) тощо.

Загалом до хабу UDDU долучилися понад 200 дизайнерів (UI/UX, моушн та графічні дизайнери, ілюстратори) і 7 агенцій. Щодня команда продовжує розширюватися. Партнерами хабу стали Projector та CASES. Люди з 60 країн відвідали сайт платформи.

Із роботами дизайнерів можна ознайомитися тут.

Зараз UDDU шукають нові волонтерські проєкти, які потребують якісної та професійної дизайн розробки фірмового стилю, лого чи подач у соцмережах.

Команда UDDU — це універсальні спеціалісти, готові до викликів. Під кожний конкретний проєкт відбираються відповідні спеціалісти з релевантним досвідом.

Звернутися за розробкою можна, заповнивши форму.

«Команда Happy з перших днів війни активно надає волонтерську дизайн-підтримку, — зазначає засновник агенції Володимир Блажівський. — Важливо, щоб кожен робив те, що вміє найкраще. Під час прийняття рішення про допомогу проєкту ми керуємося трьома критеріями: цінність, яку він може принести для України, склад і репутація команди, прозора звітність. Проте, крім волонтерської роботи, ми працюємо над тим, щоб забезпечити дизайнерів хабу роботою з-за кордону. Підтримка колег та економіки країни — це не менш важливі речі».

Наразі українці стали міцним щитом, працюючи кожен на своєму фронті: військовому, цивільному, волонтерському, дизайнерському тощо. Команда UDDU — один із прикладів того, як спеціалісти певної ніші (у цьому випадку — дизайнерської) здатні зробити значний вклад у спільну справу, роблячи те, що вміють найкраще. Згуртовані єдиною метою — перемогою України — українці на всіх фронтах дали рішучу відповідь кризовим викликам війни. Тримаймо стрій та наближаймося до реалізації нашої мети, попри всі перепони. Бо український народ — непохитний та незламний в своїй єдності, амбітний та сміливий.

Слідкуйте за хабом UDDU в соцмережах:  Instagram / Twitter / LinkedIn

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

Skull and Bones майже сягнув мільйона гравців

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: