Не знаєте, що почитати? Видавництво ArtHuss має для вас кілька безкоштовних пропозицій

Видавництво ArtHuss у Твітері повідомило, що викладає свої книги у вільний доступ. Це було зроблено задля підтримки тих, чия домашня бібліотека лишилася за тисячі кілометрів або ж тих, хто просто шукає погортати щось цікаве. Книги можна прочитати в блозі видавництва за посиланнями нижче, або завантажити їх у форматі pdf.

Та памʼятайте про відповідальне споживання. Якщо вас привабила якась з книжок і у вас є змога підтримати видавництво — зробіть це. Адже найкраща підтримка для видавця — придбання його книг.

Марина Абрамович — «Пройти крізь стіни»

Щира розповідь про життя, стосунки з батьками і глибоко особиста філософія мистецтва та пригод. Де ви ще дізнаєтеся, як жити з бедуїнами Австралії чи пройти через Велику китайську стіну?

 

 

Росс Кінг — «Леонардо і Тайна вечеря»

У книзі показана історія цілої епохи через долю однієї картини. Італія, кінець XV століття: змагання світових лідерів, розвиток ренесансних міст… 43-річний Леонардо да Вінчі починає настінний розпис.

Дон Норман — “Емоційний дизайн”

Чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас: книга про те, як дизайн впливає на кожного з нас. Звідки виникає потреба придбати дорогі коштовності і чому в магазинах час від часу змінюють розстановку продуктів, тощо.

Аліса Ложкіна — «Permanent Revolution: Art in Ukraine. 20th to the early 21st Century»

Книга про мистецтво України ХХ – поч. ХХІ століття, у якій Аліса Ложкіна досліджує, як події з історії відображалися та переосмислювалися у творчості.

Александра Шульман — «Всередині Vogue»

Александра Шульман 25 років була головною редакторкою британського Vogue і закінчила свою кар’єру вражаючим ювілейним номером. У своїх мемуарах вона щиро описала про перемоги і падіння світу моди.

Сара Торнтон — «33 митці у трьох актах»

Сара Торнтон облетіла пів-світу, щоб побачити митців у їх домівках та студіях. Це не інтерв’ю, а радше замальовки з життя кожної особистості. Книга поділяється на три «акти»: політика, спорідненість, ремесло.

 

Ганна Улюра — «365. Книжка на кожен день, щоб справляти враження культурної людини»

365 есе про книги з різних куточків світу та різних століть. Це своєрідний топ важливих книг, які вас зацікавлять і допоможуть орієнтуватися у літературі.

Читайте також

Книжковий фестиваль VinBookFest 2022 все ж відбудеться у Вінниці

Всесвітній день книги і авторського права 2022: Чому він на часі для України

VinBookFest 2021: Чим вразила книжкова оаза посеред Вінниці?

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Враження від книги «Сила коміксів. Історія, форма й культура»

Капітан Америка, Катанга та Герой Горобець — Дайджест коміксів #10

Капітан Америка. Зима в Америці

Клаус, Чі: Життя однієї киці та Громадянська війна — Дайджест коміксів #06

Teenage Mutant Ninja Turtles, Vol. 2: The Darkness Within

Нові подробиці і трейлер The Pillars of the Earth

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: