Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Єгипетська естетика зараз у моді. Спершу медійним простором проїхався локомотив Assassin’s Creed Origins (а завдяки фоторежиму потік красивих зображень віртуального Єгипту не пересихає), потім Destiny 2 зі своїм The Curse of Osiris вирішила трошки поспекулювати на цій темі (хоча насправді там єгипетських ноток кіт наплакав). Тепер же настала черга студії Creative Assembly та їхньої стратегії Total War: Warhammer 2. Розробники ще у жовтні казали, що у першому великому доповненні до гри з’являться Царі Гробниць — нежить із типово єгипетським колоритом. Тепер же нам повідомили, коли саме це доповнення, назване Rise of the Tomb Kings, з’явиться у продажу.

23 січня 2018 року.

А ось і трейлер на додачу:

Підбірка бойових одиниць буде соковитою: тут вам і колісниці, запряжені вурдалакіньми, і лицарі Некрополю, і величезні скорпіони, і ушабті (оживлені чарами статуї), і летючі падложери, ы багато ще всякої мертвечини. Звісно ж, давньоєгипетська ватага не обійдеться без сфінксів, і тут розробники заготували одразу два їх різновиди: бойового сфінкса, який перевозить на собі штурмовий загін воїнів-скелетів, і Некросфінкса.

Проте справжньою зіронькою трейлеру став Ієротитан, який може смалити ворогів променями з очей (уже уявляю, як Роман, активуючи їх, волає “ЛЯЗООООР!”). Що характерно, Ієротитани ніколи раніше не мали власної модельки у настільній версії гри (гравці використовували замість них фігурки Кістяних Велетів), тому нас фактично чекає перша поява цих створінь Warhammer  у всій красі.

До всього, Rise of the Tomb Kings матиме відразу чотирьох легендарних воєвод, кожен зі своїми особливостями у кампанії. Зважаючи на те, якими куцими в плані контенту були перші доповнення до оригінальної версії стратегії (та шквал критики гравців стосовно цього), нема чого дивуватися, що перше доповнення до Total War: Warhammer 2 розробники хочуть зробити якомога соковитішим.

Що ж, чекаємо 23 січня!

Читайте також

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Доповнення Cole’s Legacy для inFAMOUS Second Son стало безкоштовним!

Infamous Second Son

У The Sims 4 зʼявиться можливість тонкого налаштування сексуальності вашого сіма

The Sims 4

Гляньте як виглядатиме мапа нового доповнення для Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Творці Total War розробляють фентезійний екшн у всесвіті Warhammer

warhammer total war

Medieval II: Total War вийде на iOS та Android

total war medieval

GTA Online отримає сюжетне доповнення з Франкліном і Dr. Dre

gta online

Planet Zoo незабаром отримає своє найбільше доповнення

Planet Zoo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: