Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Єгипетська естетика зараз у моді. Спершу медійним простором проїхався локомотив Assassin’s Creed Origins (а завдяки фоторежиму потік красивих зображень віртуального Єгипту не пересихає), потім Destiny 2 зі своїм The Curse of Osiris вирішила трошки поспекулювати на цій темі (хоча насправді там єгипетських ноток кіт наплакав). Тепер же настала черга студії Creative Assembly та їхньої стратегії Total War: Warhammer 2. Розробники ще у жовтні казали, що у першому великому доповненні до гри з’являться Царі Гробниць — нежить із типово єгипетським колоритом. Тепер же нам повідомили, коли саме це доповнення, назване Rise of the Tomb Kings, з’явиться у продажу.

23 січня 2018 року.

А ось і трейлер на додачу:

Підбірка бойових одиниць буде соковитою: тут вам і колісниці, запряжені вурдалакіньми, і лицарі Некрополю, і величезні скорпіони, і ушабті (оживлені чарами статуї), і летючі падложери, ы багато ще всякої мертвечини. Звісно ж, давньоєгипетська ватага не обійдеться без сфінксів, і тут розробники заготували одразу два їх різновиди: бойового сфінкса, який перевозить на собі штурмовий загін воїнів-скелетів, і Некросфінкса.

Проте справжньою зіронькою трейлеру став Ієротитан, який може смалити ворогів променями з очей (уже уявляю, як Роман, активуючи їх, волає “ЛЯЗООООР!”). Що характерно, Ієротитани ніколи раніше не мали власної модельки у настільній версії гри (гравці використовували замість них фігурки Кістяних Велетів), тому нас фактично чекає перша поява цих створінь Warhammer  у всій красі.

До всього, Rise of the Tomb Kings матиме відразу чотирьох легендарних воєвод, кожен зі своїми особливостями у кампанії. Зважаючи на те, якими куцими в плані контенту були перші доповнення до оригінальної версії стратегії (та шквал критики гравців стосовно цього), нема чого дивуватися, що перше доповнення до Total War: Warhammer 2 розробники хочуть зробити якомога соковитішим.

Що ж, чекаємо 23 січня!

Читайте також

Don’t Starve Together отримає оновлення з корабликами

Доповнення Fall of the Samurai, для Total War: Shogun 2, стане окремою грою в підсерії Saga

Total War Saga: Fall of the Samurai

Total War Saga… Троя?

Total War Saga: Troy

Гра Східних Престолів. Огляд Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms

Стрім Total War: Three Kingdoms

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Euro Truck Simulator 2 відправить гравців до берегів Чорного моря

Total War Saga: Thrones of Britannia не вимогливіша за фентезійну попередницю

Total War Saga Thrones of Britannia

Популярне