The Witcher 3: Wild Hunt

Неочікувано круто — Враження від The Witcher 3: Wild Hunt на Nintendo Switch

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Сама ідея випустити The Witcher 3: Wild Hunt (наш огляд) на Nintendo Switch свого часу мене здивувала. Адже цей проєкт для мене значною мірою асоціюється з красою візуального виконання та медитативними подорожами тутешнім світом. Я не вірив, що крихітка Switch зможе продемонструвати вартісний результат у відтворенні цього, та схоже помилявся.

The Witcher 3 виглядає дивовижно добре, як для Nintendo Switch. Але це якщо посмикати пару перемикачів. За замовчуванням обрані налаштування, що мовби замилюють усе. Накидуючи купу згладжування та блюру, вони підʼїдають гравцю очі і ті швидко стомлюються. Втім, гра дає доволі велику кількість перемикачів налаштування графіки, як для платформи. Тож погравшись з ними, тицькаючи туди сюди, мені вдалося отримати результат, яким повністю задоволений.

Просідання кадрової частоти під час гри не помітно. Вона працює у порівняно стабільних 30 FPS, але відкриття менюшок і совання ними туди-сюди відбувається з якимись неприємними підторможуваннями. Після кількох годин гри я зауважив за собою, що за всяк ціну стараюся уникати використання меню по можливості. Видно підторможування і при вході в катсцени, перші секунда-дві помітно гальмують, ймовірно підвантажуючи детальніші текстури. У версії The Witcher 3 для Nintendo Switch постійно помітно підвантажування різних обʼєктів локації. Зазвичай на це не зважаєш, бо загалом усе гаразд, та коли активні предмети вантажаться майже під носом — це дратує.

Шукати докази, рослини, необібрані тіла та інші дрібні обʼєкти важко. Вони мовби провантажуються в останній момент, коли ви геть поруч. Через це часто ходиш довкола в спробі щось вичепити. Ходити колами по крихітній зоні дослідження з увімкненним Відьмацьким Чуттям не весело, а таких моментів у грі чимало. Втім, іншим активностям це не заважає.

Чим менший у вас Switch, тим краще виглядає на ньому The Witcher 3. Грати в доці мені не сподобалося, там уже помітно неспроможність крихітки промальовувати все потрібне. А ось на базовій версії чи тим більше на Lite усе чудово, бо маленький екран не дає змоги розгледіти що ж там нарендирила консоль. Тільки от на Lite починають зауважуватися проблеми великої кількості дрібного тексту. Якщо для базової моделі він чудово оптимізований, то на крихітці уже доводиться приглядатись.

На диво, Switch не чути під час гри. Ні зі старту в складніших сценах, ні після тривалої гри кулери не намагаються взлетіти та затягнути з кімнати усе холодне повітря. Не відчутно й розігріву консолі. Коли в окремих проєктах задня кришка в районі процесора стає помітно теплою, у The Witcher 3 цього не стається. Тож відігравати Відьмака можна без побоювань аж поки батарея не сяде.

Приємно здивувала й можливість перенести сейви зі Steam чи GOG. Тож продовжити кампанію, яку вже граєш удома на ПК порівняно просто. Бракує такого ж звʼязку з іншими консолями, але це хороший старт. Крос-збереження це завжди круто.

На фоні моїх низьких очікувань від The Witcher 3: Wild Hunt на Nintendo Switch, порт мене вразив. Якщо спочатку я думав, що все виглядатиме так, що не захочеться йти далі стартової локації, то уже після її проходження я впевнився, що це хороший спосіб познайомитися з проєктом. Тож тепер я мало-помалу знову граю Відьмака, на цей раз в портативі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

WWE 2K24, Dragon’s Dogma 2, Rise of the Rōnin — Порадник Ґеймера: Березень 2024

Автор: Володимир Бортюк

rise of the ronin ps5.large.jpg

Очищувачі повітря Dyson: чому варто купити перед настанням літа

Автор: PlayUA

dyson 01

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: