Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

За цей рік Netflix загарбала собі цілу низку ігрових екранізацій: на додачу до Castlevania та The Witcher сервіс випустить серіали за мотивами Resident Evil, The Last of Us, Assassin’s Creed, Splinter Cell, Cyberpunk 2077 і ще новий мультик про Соніка на додачу. Багато, чи не так? Та днями інсайдер кіноіндустрії Даніель Ліхтман поділився зі меценатами в Patreon інформацією, що Netflix також працює над серіалом у всесвіті The Elder Scrolls. Звісно, це лише чутки й неперевірена інформація, але пан Ліхтман не зажив би такої слави, якби його попередні прогнози не збувалися.

За словами інсайдера, докладнішої інформації про серіал наразі практично нема, бо над ним тільки почали працювати, до того ж за підтримки розробників гри. Втім, Ліхтман запевняє, що Netflix не шкодуватиме ресурсів і планує зробити масштабний фентезійний серіал, який з часом перехопить естафету  у “Відьмака”.

Зважаючи, що всесвіт TES має неабиякі хронологічні та географічні рамки, то творці серіалу матимуть де розійтися у створенні самобутніх історій з колоритними персонажами. От тільки є нюанс — Bethesda уже деякий час працює спільно з Amazon Prime над серіальною версією Fallout (нею практично в повному складі займається творча команда “Світу Дикого Заходу” на чолі з Джонатаном Ноланом). Чому за таких умов їм іти до іншого стрімінгового сервісу? Тим паче, що Аmazon Prime сам міг би скористатися нагодою вхопити собі фентезійний серіал і створити конкурента вже згаданому “Відьмаку”.

Коротше, чутки, чутки… Треба чекати офіційних заяв, але статися це може ой нескоро.


Утім, як гадаєте, що вийде першим — серіал The Elder Scrolls чи TES VI?

Читайте також

На Netflix відбулась прем’єра фільму одразу з українським дубляжем та субтитрами

Netflix щотижня випускатиме нові фільми аж до кінця року

Автори The Elder Scrolls VI натякають, де розгортатимуться події гри

The Elder Scrolls VI

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Омар Сі зіграв Арсена Люпена для Netflix. Але не зовсім.

У The Queen’s Gambit від Netflix є “невидиме камео” українського шахіста

Девід Лінч зніматиме новий серіал для Netflix у 2021 році

NETFLIX найкраще за 2020 рік з українською озвучкою (ПАН КАРПАН)