Роберт Дауні-молодший працює над екранізацією коміксу «Sweet Tooth» для Netflix

Розмови про серіал за мотивами коміксу Джеффа Леміра «Sweet Tooth» гуляли ще два роки тому. Тоді було знято пілотну серію для Hulu, яка не сподобалася стрімінговій платформі, через що проект скасували. Цього разу справу в свої руки взяв Netflix, і серіалу таки бути.

«Sweet Tooth» — це історія хлопчини Ґуса, який напіволень і напівлюдина. Він живе у лісі, переховуючись від катаклізму, що спіткав його світ, та приєднується до групи таких же тварино-людей, як він сам. З ними він шукатиме відповіді на питання пов’язані з історією цього світу та його самого. Джефф Лемір славиться вмінням пропрацьовувати у своїх роботах міжлюдські взаємини. Українською ви можете придбати за його авторством серію «Старий Лоґан» від видавництва Fireclaw та «Чорний молот» від видавництва Vovkulaka. Анонсу українського видання коміксу «Sweet Tooth» поки не було.

У творчій команді проекту: подружжя Дауні, Джим Майкл (працював над серіалом «Hap & Leonard») та шоуранерка «Стріли» — Бет Шварц. У сезоні буде 8 серій по годині. Коли серіал вийде — поки невідомо.

Читайте також

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

MANGUA X: Бетмен та Марвел в аніме або Надприродні Черепашки-Ніндзя Трансформери

Культовий «Констянтин: Володар темряви» отримає продовження

Constantine

“Принц з Беверлі-Гіллз” повертається!

Губка Боб – перший мультфільм українською на Netflix (xutukai)

The Umbrella Academy отримає третій сезон

Зйомки другого сезону “Відьмака” знову призупинили

На Netflix нарешті з’явився український дубляж!