Netflix екранізує «Хроніки Нарнії»

На офіційній сторінці «Хронік Нарнії» у Facebook з’явився допис про те, що Netflix займеться розробкою фільмів та серіалів на основі однойменної серії.

Завдяки довгостроковій угоді між Netflix та The C.S. Lewis Company, сервіс Netflix створюватиме фільми та серіали на основі класичних історії зі всесвіту Нарнії

З офіційної заяви у Facebook

«Хроніки Нарнії» — це серія книг із семи частин за авторстом К. С. Льюїса, яка розповідає історію декількох дітей, що досліджують дивний фантастичний світ Нарнії та зустрічаються з різними створіннями. Перша книга в серії, «Лев, Біла Відьма та шафа», побачила світ у 1950 році, а фінальна частина, під назвою «Остання битва», вийшла в 1956 році.

Кіноадаптацій також було декілька. У 2005 році Walt Disney та Walden Media подарували нам екранізацію першої книги. Глядачі тепло зустріли картину і вже у 2008 році ми побачили другу частину — «Принц Каспіан: Повернення в Нарнію». Хоча другий фільм серії не дуже сподобався публіці, 20th Century Fox екранізували третю частину історії: «Подорож Досвітнього мандрівника» у 2010 році. З того часу, ніхто не робив ніяких спроб продовжити історію всесвіту Нарнії.

Цікаво, що сам К.С. Льюїс ніколи не хотів, щоб його історію переносили на великий екран. Ще в далекому 1957 році маленька дівчина Патрісіа Бейрд надіслала авторові листа з проханням зробити фільм на основі історії. Льюїс відповів наступним чином: «Історія не буде такою цікавою на ТВ. Людиноподібних тварин складно показати такими, якими вони є в Нарнії, бо на великих екранах їх зроблять або страшними, або смішними. Я хочу, аби ті ідіоти, що керують кіностудіями зрозуміли, що є історії, які треба сприймати тільки через читання або слухання».

Читайте також

Netflix випустить серіал про “золоту добу ігротворення”

High Score Netflix

Beyond Good & Evil отримає екранізацію від Netflix

Splinter Cell повертається… у вигляді аніме на Netflix. Зате від сценариста “Джона Віка”

Прийдешні Кіноадаптації Ігор (OLDboi)

Ось як виглядатиме мультсеріал за мотивами Cuphead від Netflix

Cuphead

Аніме за мотивами Cyberpunk 2077. Що може бути прекрасніше?

Cyberpunk 2077

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix поновлять у серпні

Одна сцена. Тиждень зйомок. 200 дублів. Пекельний кастинг з Девідом Фінчером.

Популярне