Netflix розгнівав фанатів закриттям серіалу «Агенція “Локвуд & Ко”»

Серіал Агенція «Локвуд & Ко» схвально оцінили глядачі та критики, він має рейтинг 7,4 на MDb, що є досить високим, як для проєкту від Netflix. Навіть шанувальники книг Джонатана Страуда, «Сходи, що кричать» та «Череп, що шепоче», за мотивами яких зняли цей серіал, позитивно відзивались про дану кіноадаптацію. І після стількох схвальних відгуків, Netflix бере та й закриває шоу. Глядачі виявилися не готові до такого повороту подій та почали гнівно обговорювати цю новину, висловлюючись під хештегами  #SaveLockwoodandCo і #LockwoodandCo. 

Не помітивши належної реакції від студії, була складена та розміщена петиція «Save Lockwood & Co», яку підписали вже понад 11 000 осіб. Автори петиції наполягають на відновленні серіалу не тільки задля власної насолоди від нього, а і щоб зберегти робочі місця працівників, що вклали свої сили та час в цей проєкт. 

«Lockwood & Co дебютував зі 100% на Rotten Tomatoes і був в топ-10 протягом тижнів. Оскільки сценаристи страйкують, стає зрозуміло, що Netflix не поводиться належним чином зі своїми працівниками і з втратою цього шоу сотні людей залишаться без роботи. Чи дозволимо ми Netflix так ставитися до своїх шоу?

Уривок з тексту петиції

Не зважаючи на всі ці акції, Netflix так і не змінив своєї думки та категорично заявляє, що шоу не повернеться до другого сезону. Що ж, будемо спостерігати, чим закінчиться це протистояння.

Авторка: Колінчук Анна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Netflix представила анімаційні адаптації Tomb Raider і Devil May Cry

Devil May Cry

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

Netflix нарешті змогли? Огляд адаптації One Piece

luffy

Сценарій до 2 сезону One Piece вже готовий. Коли очікувати продовження?

one piece

Поляки на Netflix випадково «поховали» українського військового і поета Павла Вишебабу

Матері війни

Українську військову драму «Мирний-21» вже можна переглянути на Netflix

мирний 21

Українська історична драма «Крути 1918» вийде на Netflix

герої крут

«Скотт Пілігрим» отримає аніме адаптацію від Netflix у листопаді

scott

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: