Невдахи й фіналісти: огляд ігрового дня підсумкових турнірів DPC 2022

Розпочався черговий ігровий день фіналів зимового сезону Dota Pro Circuit, і поки тривають свіжі матчі, пропонуємо вашій увазі короткий огляд попередніх результатів у всіх регіонах.

У Південно-Східній Азії перший матч між Fnatic та Team SMG мав визначити команду, яка покине турнір, посівши 4-те місце, переможець проходив далі, у фінальний день турніру. Попри очікування та передматчеві прогнози, сильнішими в цій парі виявились гравці Team SMG, на кожній з двох мап вони краще контролювали гру, постійно тиснули на суперника, робили безліч вбивств та поступово доводили гру до перемоги. 53-27 та 50-23 — рахунки першої та другої мап на користь Team SMG. У підсумку Fnatic посідають четверте місце та з призом у 10 000$ залишають турнір.

Матч між BOOM Esports та Т1 за вихід до фіналу турніру був значно напруженішим. На першій мапі експерименти з вибором героїв не дозволили гравцям BOOM Esports на рівних змагатись із колективом Т1, які здобули перемогу з рахунком 32-15 трохи менше ніж за 40 хвилин зустрічі. На другій мапі BOOM Esports взяли більш стандартних героїв, відразу захопили ініціативу в грі та менш ніж за 36 хвилин зламали трон супернику. Коли справа дійшла до вирішальної гри, колектив Т1 переграв суперника уже на стадії вибору героїв, тому мапа хоч і тривала понад 54 хвилини, шансів на перемогу в BOOM Esports практично не було. 43-9 на користь Т1.

За результатами дня Т1 проходить до фіналу турніру, де зустрінеться із переможцем пари BOOM Esports – Team SMG.


Другий ігровий день у західноєвропейському регіоні розпочався з матчу Team Liquid проти Gladiators. Команди досить легко розібрались із своїми суперниками у попередньому раунді, тож час було з’ясувати, хто з них вийде до фіналу турніру. На першій мапі Team Liquid не дали шансів супернику і зі самого початку заволоділи ініціативою. Як результат, 39-14 за трохи більше ніж 35 хвилин на користь Team Liquid. Друга мапа пройшла за схожим сценарієм. Team Liquid просто не залишили шансів супернику — 32-13 за 34 хвилини гри.

Другий матч дня тривав трохи довше. OG з рахунком 36-19 записали першу мапу до свого активу, на що отримали відповідь від Tundra Esports на другій, 52-22. Вирішальна третя мапа пройшла за тотального домінування OG, що вилилось у рахунок 23-5 за 23 хвилини гри.
Отже, за підсумками дня Tundra Esports займають четверте місце, та покидають турнір. Team Liquid чекають у фіналі на свого суперника, який визначиться у парі OG – Gladiators.


Другий день фінального турніру в південноамериканському регіоні, як і завжди, подарував глядачам цікаві матчі, насичені безліччю вбивств, неоднозначним вибором артефактів, ну і не обійшлось без несподіванок у діях гравців. Чого варта тільки перша мапа між Infamous та APU King of Kings, на якій гравець четвертої позиції hanezes666, граючи на Weaver, зібрав рапіру. Та це не допомогло APU King of Kings здобути перемогу — перша мапа тривалістю в майже 53 хвилини залишилась в активі Infamous. Щодо другої мапи, то цікавого тут було менше, повна домінація, швидка та впевнена перемога Infamous з рахунком 9-32.

Матч за вихід до фіналу між Beastcoast і Thunder Awaken пройшов повну дистанцію в три мапи. Першу, захопивши ініціативу від початку гри, до свого активу записали гравці Beastcoast, але вже на другій Thunder Awaken продемонстрували швидкий темп та впевнено перемогли менше ніж за 34 хвилини. Вирішальна, третя мапа була напружена та небагата на вбивства, але краще і впевненіше її провели гравці Beastcoast, 25-16 за трохи менше ніж 38 хвилин.

За результатами матчів, зайнявши четверте місце, покидає міні-турнір колектив APU King of Kings. А тим часом Beastcoast чекають на свого суперника у фіналі, який визначиться в парі Infamous – Thunder Awaken.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Огляд перших матчів підсумкового турніру DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: