Сімейні драми докучатимуть вам тепер і в The Sims 4

Студія Maxis спільно з Electronic Arts показала трейлер прийдешнього DLC до The Sims 4 під назвою Growing Together, що вийде 16 березня о 20:00 за київським часом.

Доповнення додає локацію Сан-Секвоя – рибальський регіон, розташований біля океанської затоки. Місце для неквапливого життя, що навіть має свою впливову сім’ю – Роблсів.

У трейлері на прикладі сімейки Майклсонів описують особливості взаємодії родини з новою системою Family Dynamics, що впливає на «хімію» між персонажами, даючи змогу гравцеві як мирити персонажів під час конліктів, так і навпаки розпалювати сімейні драми.

Творці також  обіцяють додатковий контент гравцям, що придбали доповнення до 27 квітня. Playtime Digital Content міститиме дитячу гірку, гойдалку для дітей і дорослих, а також слінги спортивного стилю.

За два дні до DLC планується безкоштовне оновлення The Infant update, яке додасть немовлят до гри й дозволить гравцям відчути всі складнощі батьківства у віртуальному світі.

Ви можете безкоштовно завантажити The Sims 4 в Epic Games Store, а також вводити наш теґ PLAYUA під час передзамовлення DLC Growing Together чи інших покупок, щоб допомогти нам розвивати наш портал.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Larian Studios не буде створювати ні Baldur’s Gate 4, ні DLC до BG3

baldur's gate 3

У Minecraft з’явилася Marketplace Pass — платна підписка для DLC

minecraft

Prince of Persia: The Lost Crown отримає сюжетне DLC, «Перманентну смерть», «Бос-раш» та інше

Prince of Persia: The Lost Crown

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland

Автори Disco Elysium скасовують доповнення X7 та скорочують 25% працівників

Disco Elysium

Ace Combat 7: Skies Unknown вийде на Nintendo Switch

Vampire Survivors анонсувала DLC у світі Among Us та додала дрібку сюжету

vampire survivors Emergency Meeting among us