NieR:Automata продалась накладом у 6 мільйонів копій

PlatinumGames у офіційному Твіттері серії NieR поділилися чудовою новиною. NieR: Automata та NieR Replicant ver.1.22474487139… досягли відміток у 6 та 1 мільйонів проданих цифрових та фізичних копій відповідно. Розробники також подякували прихильникам серії за підтримку.

NieR Replicant ver.1.22474487139… реліз якої відбувся раніше у квітні цього року, є покращенною версією першої NieR, яка вийшла у 2010. Тоді гра на всесвітній ринок вийшла як NieR Gestalt та розповідала історію дорослого чоловіка, який шукає ліки для своєї доньки. В Японії ж гра вийшла як NieR Replicant та розповідала історію молодого хлопця, що рятує свою сестру. І ось через більш ніж 10 років з першого релізу, Replicant став доступний всьому світу і за кілька місяців вже продався накладом у понад 1 мільйон копій.

NieR:Automata, яка принесла серії всесвітню популярність, вийшла у 2017 році, та є продовженням NieR. Гра отримала масу позитивних відгуків як від критиків, так і від гравців по всьому світу. Хоч Automata й є сиквелом NieR, вона розповідає вже зовсім іншу історію, історію андроїдів 2B, 9S та A2, які вступили в битву з прибульцями, що пороботили Землю.

За нагоди також нагадуємо, що якщо ви ще не грали у NieR: Automata, або ж плануєте це зробити знову, то нещодавно моддер під ніком GPUnity випустив набір HD текстур для гри, де покращив вигляд багатьох аспектів гри.

Якщо ж ви вже пограли у всі частини NieR і хочете чогось нового, то зараз вам лиш залишається чекати нової інформації про всевітній реліз NieR Re[in]carnation, мобільної гри у всесвіті NieR, яка вже вийшла в Японії. У App Store та Google Play вже відкрили попередню реєстрацію, однак вона поки не доступна в Україні. Що до дати релізу, то про неї нічого не відомо, але в App Store вказано, що гра очікувано з’явиться в крамниці 6 листопада.

Читайте також

Аніме NieR:Automata отримало дату релізу [трейлер]

NieR anime

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

NieR:Automata й Persona вийдуть на Nintendo Switch

Persona Switch

Нова вайфу на горизонті! Square Enix анонсували аніме-адаптацію Nier: Automata

NieR anime

NieR: Automata отримає патч у Steam, через 4 роки після релізу

NieR: Automata нарешті отримала HD-текстури. Але не від розробників

З’явилися перші оцінки NieR Replicant

Ось які проекти поповнять каталог Game Pass цього місяця

NieR: Automata

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: