Nightingale, прийдешній суперник виживастика Palworld, змінює виміри за допомогою карт

Студія Inflexion Games показала розширений ігролад Nightingale. Вже за два дні грі доведеться конкурувати з іншими популярними нині кооперативними виживаннями, як-от Palworld та Enshrouded.

Особливість гри полягає у тому, що гравець може досліджувати різноманітні виміри з цікавим художнім стилем, в яких живуть химерні істоти та знаходяться свої біоми. У Nightingale важливу роль відіграють Realm Cards («Карти Виміру»), за допомогою яких можна змінювати генерацію потрібного світу або параметри гравця. Наприклад, з допомогою цих карт можна додати більше певних істот, змінювати погоду, гравітацію тощо. Нам показали приклади споруд, які можна створити за допомогою механік будування, а також гравці зможуть обирати між кількома дизайнами: пагодою, ставкіркою, тюдорським стилем та іншими.

У трейлері нам показали як використання вогнепальної зброї, так і ближнього бою з механіками блокування та ривків. Ще тут щонайменше використовували заклинання для відновлення здоров’я, а також рідкісність використаних ресурсів для крафту впливає на параметри зброї.

Більше того, у деяких вимірах можна знаходити NPC, як-от Віктор Франкенштейн та Неллі Блай, що допомагають краще розкрити тутешній світ та надають завдання. Під час лейтґейму гравці відкривають габ The Watch, у якому можна бачитися з іншими гравцями, планувати пригоди, обирати квести та знаходити союзників для групових підземель.

Nightingale виходить у дочасному доступі 20 лютого на ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Twilight Tails

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Baldur’s Gate 3 | Особливість кооперативного проходження (BEnderUA)

BEnderUA Baldur's Gate 3

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning

Condor, мультиплеєрний спін-офф Control, не буде Free-to-Play

Condor ( Control spin-off )

Грайте DayZ разом з українською спільнотою OutLife

p.ua.dayz

Анонсовано українську горор гру Bureau of Contacts, що буде використовувати штучний інтелект-вбивцю

bureau of contacts

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Astro Duel 2

Astro Duel 2