Нілл Блумкамп покаже як він бачить світ Anthem у своїй новій роботі

Сьогодні Нілл Блумкамп показав тизер своєї наступної короткометрівки — Conviction: An Anthem Story by Neill Blomkamp. Повна версія буде доступна на youtube-каналі його незалежної студії, Oats Studio, 14 лютого 2019.

Ця робота була створена у співпраці зі студією BioWare. У Conviction, Ніл Бломкамп, номінант на премію «Оскар» та режисер науково-фантастичних фільмів «District 9», «Elysium» и «Chappie», розповість власну історію, що відбулася за десять років до подій гри Anthem. Режисер давно заявив про себе, як майстра фотореалістичних візуальних ефектів. Якщо ви не розумієте про що ми і не бачили його фільмів, то хоча б оцініть останні роботи його студії:

На фотореалізм та високу якість графонію натякає і тизер короткометрівки Conviction, що з’явився на каналі авторів гри:

У фільмі нам обіцяють показати Форт Тарсіс — місто, що стало базою для фрілансерів — досвідчених пілотів в екзоскелетах, які називають джевелінами. Обіцяють показати і протистояння захисників міста з головним антагоністом гри та лідером фракції Домініон — Наглядачем.

“Я був вражений, коли вперше побачив неймовірний світ, який студія BioWare створила в Anthem”, – розповідає Нілл Блумкамп.

Читайте також

250 000 000 $ у смітник: Amazon закриє провальний шутер Crucible

Перший погляд на нову Dragon Age

Ремастер Mass Effect анонсують у жовтні

Mass Effect

Як зміниться система луту в Anthem 2.0

anthem

Перезапуск Anthem ще не скоро побачить світ

Anthem

Сценарист Mass Effect приєднується до студії Archetype

Drew Karpyshyn

BioWare підтвердила розробку Anthem 2.0

Anthem 2.0

Зустрічайте, новий логотип BioWare!

Популярне