web analytics

Nintendo найняла понад 400 співробітників за останній рік

Поки в ігровій індустрії тривають численні звільнення співробітників та закриття студій, Nintendo навпаки наймає новий персонал та інвестує в талановитих розробників.

Під час зустрічі з акціонерами компанія повідомила, що за останній фінансовий рік найняла 407 нових працівників та купила студію Shiver, яка допомагатиме з портуванням та розробкою їхніх прийдешніх проєктів.

У квітні Nintendo of America також найняла ветерана PlayStation Джіо Корсі як менеджера по роботі зі сторонніми AAA іграми, а зараз шукає директора по плануванню та розробників для Nintendo Switch Online.

Поточний президент компанії, Шунтаро Фурукава, в інтерв’ю японському виданню Famitsu сказав, що розробка сучасних ігор стала більш комплексною та довгою, тому вони взяли курс на розширення, щоб ще активніше випускати власні проєкти. Проте вимоги у Nintendo також присутні, персонал повинен бути обізнаний в іграх компанії та любити їх створювати, що повинно зберігти їх ідентичність протягом багатьох наступних років.

Нагадаємо, що минулий керівник Nintendo, Сатору Івата, вважав звільнення співробітників неправильним підходом до вирішення фінансових проблем, оскільки короткострокові покращення фінансових показників знизило б моральних дух серед усіх співробітників. Через це вони навряд чи змогли розробляти ігри, які досі вражають людей по всьому світу. В часи коли провалилася Wii U, зарплати знижували серед топ-менеджерів, щоб не втрачати найцінніший актив компанії — висококваліфікований спеціалістів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

animal well

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control