Nintendo НЕ відновлює роботу в росії, але…

Сьогодні компанія Nintendo оприлюднила чергову заяву, яку багато хто сприйняв як анонс повернення (хай навіть і часткове) на російський ринок. Ось повний текст заяви:

На початку 2022 року Nintendo призупинила постачання продукції в Росію та перевела інтернет-магазин Nintendo eShop на технічне обслуговування після призупинення платіжними провайдерами транзакцій у російських рублях. У зв’язку з цим, а також з огляду на економічні перспективи, Nintendo of Europe вирішила згорнути діяльність своєї російської дочірньої компанії.

У рамках наших зусиль, спрямованих на виконання попередніх зобов’язань перед нашими клієнтами на російському ринку, російська версія Nintendo eShop тепер буде працювати в обмеженому режимі. Починаючи з 31 травня 2023 року і в осяжному майбутньому, російські користувачі з наявним обліковим записом Nintendo зможуть повторно завантажувати цифровий контент, який вони придбали раніше. Створення нових облікових записів Nintendo із зазначенням країни Росія більше не буде можливим. Платіжна інформація, прив’язана до облікових записів Nintendo, наприклад, дані кредитної картки або PayPal, була видалена з міркувань безпеки.

Як бачимо, ні про яке відновлення діяльності тут не йдеться. “Але ж eShop знову працює!”, скажете ви. Так, раніше росіяни не мали змоги ним користуватися взагалі, але як нам пояснили вище, це сталося через технічні роботи з вилучення платіжних опцій для русні.

Звісно, не лише мені хотілося би, щоб увесь функціонал eShop був недоступним на болотах, але (на жаль) тут ми маємо справу не з операційною діяльністю компанії, а з гарантійними зобов’язаннями, які бере на себе Nintendo в користувацьких угодах, що їх ми зазвичай приймаємо, не читаючи. Навіть якщо якась компанія (не тільки Nintendo) припиняє постачання товарів і послуг на певному ринку, розвертаючись до нього дупою, вона не може позбавити колишніх клієнтів доступу до вже придбаного цифрового товару. Саме тому, наприклад, ви можете й далі завантажувати в Steam ігри, які ви встигли придбати до зняття з продажу.

І (на жаль) вибірково порушувати нею ж дані зобов’язання Nintendo просто не може, бо інакше це був би автоматичний судовий позов у кожній країні, де оперує Nintendo, за оману своїх користувачів із можливим блокуванням роботи компанії в цих країнах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Росіяни обвалили рейтинг Mortal Kombat 1 на Metacritic

Mortal Kombat 1

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Super Mario Bros.

Nintendo Direct 9.14.2023 за версією PlayUA

h2x1 nintendodirect genericlogo

Японського ютубера посадили на 2 роки через ґеймплейне відео Steins;Gate

steins;gate my darling's embrace

Baldur’s Gate 3 таки обігнала The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom за оцінками на Metacritic

Baldur’s Gate 3

Nintendo викинула з крамниці низькопробний клон Thе Last of Us

1the last hope dead zone survival

Які покращення ви хочете бачити в новій консолі Nintendo?

Наступник Switch зʼявиться у 2024 році

nintendo switch

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: