Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

Nintendo виклала фінансовий звіт, що охоплює весь минулий фінансовий рік, в якому вперше офіційно заявила про наступника Switch.

За словами президента компанії, Шунтаро Фурукави, анонс консолі слід очікувати у цьому році після червневого Nintendo Direct, який сконцентрується виключно на показі ігор для Nintendo Switch у другій половині цього року. Випуск наступника станеться не раніше квітня 2025, оскільки до того часу компанія не очікує вкладати великі бюджети у маркетинг чи виробництво, а також отримувати підвищені прибутки. У цьому фінансовому році, що закінчується 31 березня 2025, прогнозують збільшення прибутків лише на 13,4%.

Стосовно продажів ігор, Zelda Tears of The Kingdom майже за рік досягла відмітки у 20,61 млн проданих копій. Платформер Super Mario Bros. Wonder придбали 13,44 млн гравців, лише за 6 місяців. Mario Kart 8 Deluxe досі прекрасно продається, оскільки за рік було реалізовано додаткові 8,18 млн копій, на популярність гри дуже сильно вплинув вихід фільму “Брати Супер Маріо в кіно”. Загалом 31 гра на платформі продалася мільйонним тиражем, з них 20 від Nintendo і 11 від інших видавництв.

Поточний Switch вже розійшовся накладом у 141 млн екземплярів, залишається лише 13 млн щоб побити минулий рекорд компанії із портативною DS.

Фільм “Брати Супер Маріо в кіно” не тільки став другим найкасовішим у 2023 році, а навіть побив “Барбі” за показниками чистого прибутку, зібравши 559 млн доларів, що на 138 млн доларів більше ніж у конкурента.

Вже 23 травня вийде ремейк Paper Mario: The Thousand-Year Door, а 27 червня – ремастер Luigi’s Mansion 2 HD.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

animal well

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

«Фанати будуть в захваті». Режисер фільму за мотивами The Legend of Zelda впевнений в якості стрічки

the legend of zelda