Nintendo заборонили розповсюджувати безкоштовну фанатську гру про покемонів

Шалений успіх гри Pokémon GO нікого не обійшов стороною. Але якщо більшість користувачів iOS і Android радісно побігли подорожувати своїм містом, то власники Windows могли лише заздрісно проводжати таких людей поглядом та плекати мрії про майбутні емулятори та патчі, що дозволять кожному спробувати себе у ролі «тренера покемонів». Але світ не без талановитих та добрих людей (що, за збігом обставин, ще й користувачі ПК)!

Саме так світ, після довгих дев’яти років розробки, отримав можливість побачити створену «від фанатів для фанатів» Pokémon Uranium, в основі якої лежать ігри цієї серії часів Game Boy. Ця забавка дає вам можливість дослідити новий тропічний регіон, побачити більш ніж 150 неповторних видів покемонів (створених спеціально для цієї гри) та їх новий тип – Nuclear. Крім того, у грі можна зійтися у сутичці, або обмінюватися з іншими геймерами.

Розповсюджували гру для Windows безкоштовно. Версії для Linux и Mac мали незабаром додати.

xsc

Забавка припала до душі багатьом фанат серії Pokémon, бо вже за декілька днів кількість завантажень перейшла позначку 1,5 мільйонів. І після цього юристи Nintendo, що до цього поблажливо ігнорували існування гри, вже промовчати не змогли.

Розробникам не один раз натякнули на порушення авторських прав, але вимагати видалення гри вони не стали. Та й нащо? Розповсюджувачі самі все зрозуміли та не забарилися з видаленням усіх посилань на завантаження гри зі свого сайту. Однак, вони не відмовилися від своєї справи та пообіцяли продовжувати випускати різноманітні патчі та апдейти для тих, хто встиг завантажити гру.

Для тих хто зацікавився варто зазначити, що файл з грою не можна завантажити на офіційному сайті, проте знайти його в мережі не буде проблемою.

Офіційний трейлер Pokémon Uranium.

Читайте також

Кому потрібен той день Святого Валентина, якщо є День Покемонів?

Pokemon Day

Nintendo викрили користувача, який зливав інформацію про нову Pokemon

Nintendo

Благодійник Пікачу ховатиметься у капелюсі з One Piece

Pokemon Pikachu

Новинки всесвіту Pokémon: що анонсували на щорічній прес-конференції

Pokémon Sleep

Nintendo підготувала нову мобільну Pokémon-гру

Pokemon Rumble Rush

Огляд фільму «Покемон детектив Пікачу»

Покемон детектив Пікачу / Pokémon Detective Pikachu (2019)

Команда початківців — Битва вогню (Епізод 7)

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

Популярне