No Man’s Sky безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

Час релізу нових консолей від Sony та Xbox наближається, і все більше розробників повідомляють про оновлення своїх ігор для некстґену. Творці No Man’s Sky теж не стоять осторонь — учора вони оголосили подробиці нової версії. Важливо — покращення безкоштовне для власників гри і доступне також на ПК.

Звісно, першочергово поліпшать зовнішній вигляд проекту: освітлення, тіні, анімації, ефекти, текстури і дальність їх промальовки. Нам обіцяють більше флори на планетах, яскравіший ландшафт та детальнішу геометрію об’єктів. На PS5 No Man’s Sky працюватиме у 4К і 60 fps, а власники Xbox Series обиратимуть із двох режимів: високої якості (30 fps) та високої швидкодії (60 fps). Гра підтримуватиме вібрації триґерів нового DualSense і 3D-звук на PS5. До речі, власники Playstation VR зможуть грати у режимі зворотньої сумісності.

Дещо нове принесли і в ігровий процес. Власникам нових консолей буде доступний кросплей з усіма доступними платформами та мультиплеєр, розрахований на 32 гравців. Звісно, швидкість завантажень збільшиться, а усі ваші збереження з попереднього покоління перенесуть на нове.

У новому патчі також виправили чимало помилок, скажімо, трясіння камери у деяких моментах і недоробки в космічних боях.

Повний список змін можете подивитися тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds

Стрім Grounded з PS5

Grounded

У No Man’s Sky можна повністю кастомізувати зореліт, а космічні станції стали різноманітнішими

no man's sky orbital

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

Стрім Helldivers 2

Helldivers 2