Nordisk Games придбала Supermassive Games, розробників The Quarry та The Dark Pictures

Nordisk Games придбала ігротворчу студію Supermassive Games, розробників Until Dawn, The Dark Pictures, The Quarry та інших. Подробиці угоди не розголошуються.

Для Nordisk Games, Supermassive стане третьою студією, якою компанія володіє повністю. Крім цього, Nordisk Games також володіють повінстю або частинами таких студія як Avalanche Studios Group, Flashbulb Games, інді-студією MercurySteam, ігровою платформою Kogama.com та іншими.

Минуло більше року з того моменту, як Nordisk Games вперше інвестували у Supermassive Games та у наше бачення майбутнього. За цей час ми з Міккелем (виконавчий директор Nordisk) та його командою зрозуміли, що у нас є багато спільних цінностей, і ми віримо, що ці ціності так само важливі й для наших комерційних партнерів, яких ми продовжимо підтримувати. З таким чудовим досвідом останніх кількох років, нам було легко прийняти рішеня, коли Nordisk захотіли продовжити інвестиції. Зараз у нас є чудова та захоплива стратегія подальшого розвитку Supermassive Games, й Nordisk Games лише доповнять це.

– розповів виконавчий директор студії, Піт Семюелс

10 червня Supermassive Games випустили горрор The Quarry, де розповідали про дев’ять підлітків, на яких в останню ніч літнього табору очікує найбільших жах усього їхнього життя. Гра отримала хороші оцінки як від критиків, так і від гравців. На Metacritic у гри оцінка 80, на Opencritic – 78, а у Steam у гри переважно схвальні відгуки.

Однак студія на цьому не зупинилася, й вже менше ніж через місяць після релізу проекту, анонсували The Dark Pictures: The Devil in Me. Реліз гри обіцяють вже цієї осені, а тим часом ви можете почитати наші огляди на Man of MedanLittle Hope та House of Ashes.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Sony анонсувала екранізацію горору Until Dawn від творців «Воно» й «Шазама»

Until Dawn

Ні риба, ні мʼясо — Огляд The Dark Pictures: Switchback VR

The Dark Pictures: Switchback VR

Дорелізний стрім The Dark Pictures: Switchback VR

The Dark Pictures Switchback VR

Новий інтерактивний горор від Supermassive Games вийде цієї осені

The Dark Pictures: The Devil in Me

5 ігор, які замінять кіно на вечір

DETROIT: BECOME HUMAN

Найкраща з трьох. Огляд The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Стала відома назва нової гри з антології Dark Pictures

The Dark Pictures Anthology: Little Hope