Nordisk Games придбала Supermassive Games, розробників The Quarry та The Dark Pictures

Nordisk Games придбала ігротворчу студію Supermassive Games, розробників Until Dawn, The Dark Pictures, The Quarry та інших. Подробиці угоди не розголошуються.

Для Nordisk Games, Supermassive стане третьою студією, якою компанія володіє повністю. Крім цього, Nordisk Games також володіють повінстю або частинами таких студія як Avalanche Studios Group, Flashbulb Games, інді-студією MercurySteam, ігровою платформою Kogama.com та іншими.

Минуло більше року з того моменту, як Nordisk Games вперше інвестували у Supermassive Games та у наше бачення майбутнього. За цей час ми з Міккелем (виконавчий директор Nordisk) та його командою зрозуміли, що у нас є багато спільних цінностей, і ми віримо, що ці ціності так само важливі й для наших комерційних партнерів, яких ми продовжимо підтримувати. З таким чудовим досвідом останніх кількох років, нам було легко прийняти рішеня, коли Nordisk захотіли продовжити інвестиції. Зараз у нас є чудова та захоплива стратегія подальшого розвитку Supermassive Games, й Nordisk Games лише доповнять це.

– розповів виконавчий директор студії, Піт Семюелс

10 червня Supermassive Games випустили горрор The Quarry, де розповідали про дев’ять підлітків, на яких в останню ніч літнього табору очікує найбільших жах усього їхнього життя. Гра отримала хороші оцінки як від критиків, так і від гравців. На Metacritic у гри оцінка 80, на Opencritic – 78, а у Steam у гри переважно схвальні відгуки.

Однак студія на цьому не зупинилася, й вже менше ніж через місяць після релізу проекту, анонсували The Dark Pictures: The Devil in Me. Реліз гри обіцяють вже цієї осені, а тим часом ви можете почитати наші огляди на Man of MedanLittle Hope та House of Ashes.

Читайте також

Новий інтерактивний горор від Supermassive Games вийде цієї осені

The Dark Pictures: The Devil in Me

5 ігор, які замінять кіно на вечір

DETROIT: BECOME HUMAN

Найкраща з трьох. Огляд The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Стала відома назва нової гри з антології Dark Pictures

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Нова частина антології Dark Pictures перенесе нас в Ірак

The Dark Pictures: House of Ashes

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Все ще сумно. Огляд The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Дуже Страшно? Моторшна долина в кіно, анімації та відеоіграх (Пан Карпан)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: