Ноутбук Lenovo YOGA 530 представлено в Україні

Компанія Lenovo повідомила про старт продажів в Україні компактного та стильного ноутбука «2-в-1» YOGA 530 з можливістю розкриття корпусу на 360 градусів і сенсорним екраном. Завдяки продуктивному процесору Intel, засобам безпеки, підтримці стилуса Active Pen, високій якості графіки та звуку в мультимедійних додатках, цей 14-дюймовий ноутбук надає безмежні можливості для розваг і творчості.

Ноутбук YOGA 530 має алюмінієвий корпус із поворотними на 360 градусів петлями. Наявність сенсорного екрану дозволяє перемикатися між режимами планшета та ноутбука в залежності від задачі, яка вирішується. Він дуже компактний: завдяки легкій (1,6 кг) та тонкій (17,6 мм) конструкції, а також акумулятору, що здатен пропрацювати без підзарядки до 10 годин, його можна носити з собою та використовувати всюди. Функція швидкої підзарядки за 15 хвилин допоможе продовжити тривалість його роботи на дві години.

Ноутбук YOGA 530, який оснащено оперативною пам’яттю до 16 ГБ в максимальній конфігурації, має високу швидкість відгуку системи на дії користувача та продуктивність. Процесор Intel Core i7 останнього покоління підвищує продуктивність до 40%, забезпечуючи швидкий відгук сенсорного дисплея та стилуса, високу швидкість завантаження та легке виконання декількох завдань одночасно. Опційна дискретна відеокарта NVIDIA GeForce MX130 дозволяє легко та швидко вирішувати ресурсомісткі завдання, наприклад, пов’язані з обробкою фотографій. Твердотільний накопичувач PCIe (SSD) ємністю до 512 ГБ скорочує час завантаження системи та прискорює передачу даних .

Конфігурація YOGA 530 передбачає не лише офісне застосування, але й широкі можливості для мультимедійних та ігрових розваг, що оцінять студенти, школярі та творчі особистості. Ширококутний Full HD (1920×1080) дисплей IPS із діагоналлю 14 дюймів, яскравістю 250 ніт і тонкими рамками гарантує, що кожна деталь на екрані буде максимально чіткою. Динаміки Harman із підтримкою технології Dolby Audio Premium забезпечують об’ємний звук.

Стилус Lenovo Active Pen та функція захисту від випадкового спрацьовування сенсорної панелі дозволяють робити записи в ноутбуці так само просто, як і звичайною ручкою на папері. Стилусом можна наносити позначки на карти, прокладати маршрути, вносити правки в документи та реалізовувати інші творчі ідеї, застосовуючи інтелектуальну функцію редагування.

Завдяки вбудованому сканеру відбитків пальців користувач може входити в систему без введення пароля, а також здійснювати безпечні платежі через PayPal за підтримки технології Windows Hello. Персональна інформація захищена трьома рівнями безпеки. Пристрій працює під управлінням Microsoft Windows 10 Home.

В Україні ноутбук YOGA 530 доступний в чорному, сірому і новому світло-блакитному кольорі за ціною від 16500 гривень.

Читайте також

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920

Огляд планшета Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Враження від Lenovo League Legion

Lenovo Legion C730 Cube — уже в Україні

Legion C730 Cube

Lenovo запрошує ґеймерів-любителів на турнір League Legion

Lenovo League Legion

Lenovo представляє ноутбук ThinkPad X1 Extreme

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Популярне