acer aspire 7

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA @playua

Ноутбуки мають попит, завдяки компактним розмірам, автономності та комфорту при використанні. Виробники Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, Panasonic пропонують моделі на різний бюджет. Вибрати ноутбук можна на сайті foxtrot.ua у Харкові, де покупець знайде асортимент побутової техніки. Відомості про передові технічні рішення, які розробники лептопів реалізували в продуктах, допоможуть зорієнтуватися у різноманітності пропозицій.

Які ноутбуки найнадійніші

За даними дослідження, проведеного американською компанією SquareTrade, ноутбуки Asus, Sony та Toshiba ламаються рідше за гаджети інших брендів. У п’ятірку лідерів також входять Apple та Dell. За 3 роки експлуатації лише 17% власників такої техніки зверталося до сервісних центрів. Компанія SquareTrade – постачальник послуг розширеної гарантії на побутову техніку, що свідчить про правдивість та об’єктивність наданої інформації.

Результати цього дослідження показали, що 30% покупців повідомило про несправність ноутбука у перші три роки використання. Причому дешева техніка ламається частіше на 20%, у порівнянні з дорогою.

Цікаві інновації у сфері виробництва ноутбуків

Зверніть увагу на ультрабуки. Вони з тонким корпусом і мало важать. Ультрабуки зручно носити із собою. Корпус виготовляється з листа алюмінію. Він міцний та стійкий до механічних пошкоджень. У 2023 році виробники техніки Asus і Apple, Dell і HP ввели вдосконалення:

  1. Можливість підзарядки із зовнішніх акумуляторів, які відрізняються компактними розмірами.
  2. Збільшення швидкості завантаження та передачі файлів через мережу Wi-Fi, через оновлений Bluetooth 5.2, за стандартом 5G.
  3. Система шумозаглушення в мікрофонах. Це покращує якість зв’язку під час проведення відеоконференцій та спілкування в ігровому чаті.
  4. Підвищення рівня безпеки конфіденційних даних. Захист здійснюється за допомогою систем розпізнавання обличчя або відбитка пальця власника.
  5. Об’єм жорсткого диска в останніх моделях сягає 2 ТБ.
  6. Процесор Core i9 забезпечує високу швидкість роботи при великих навантаженнях (використання важкого софту або онлайнові ігри).
  7. Дисплеї 3D OLED створюють об’ємний 3D-ефект зображення без використання спеціальних окулярів.

Вже представлені анонси новинок, які вийдуть у 2023 році. Розробники пропонують споживачам моделі з покращеною продуктивністю та графікою, сенсорними панелями та стильним дизайном.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Автор: Єрмаков Кірілл

Twilight Tails

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 03 26 21 48 09

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

5

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Виклики та рішення для каркасного будівництва в холодних кліматичних умовах

Автор: PlayUA

house 01 01

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Автор: Барлет Ярослав

The Rogue Prince of Persia

Нове випробування. Як пройшов перший етап KMAMK Рorsche Supercup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Автор: PlayUA

Metal Gear Solid