acer aspire 7

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA @playua

Ноутбуки мають попит, завдяки компактним розмірам, автономності та комфорту при використанні. Виробники Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, Panasonic пропонують моделі на різний бюджет. Вибрати ноутбук можна на сайті foxtrot.ua у Харкові, де покупець знайде асортимент побутової техніки. Відомості про передові технічні рішення, які розробники лептопів реалізували в продуктах, допоможуть зорієнтуватися у різноманітності пропозицій.

Які ноутбуки найнадійніші

За даними дослідження, проведеного американською компанією SquareTrade, ноутбуки Asus, Sony та Toshiba ламаються рідше за гаджети інших брендів. У п’ятірку лідерів також входять Apple та Dell. За 3 роки експлуатації лише 17% власників такої техніки зверталося до сервісних центрів. Компанія SquareTrade – постачальник послуг розширеної гарантії на побутову техніку, що свідчить про правдивість та об’єктивність наданої інформації.

Результати цього дослідження показали, що 30% покупців повідомило про несправність ноутбука у перші три роки використання. Причому дешева техніка ламається частіше на 20%, у порівнянні з дорогою.

Цікаві інновації у сфері виробництва ноутбуків

Зверніть увагу на ультрабуки. Вони з тонким корпусом і мало важать. Ультрабуки зручно носити із собою. Корпус виготовляється з листа алюмінію. Він міцний та стійкий до механічних пошкоджень. У 2023 році виробники техніки Asus і Apple, Dell і HP ввели вдосконалення:

  1. Можливість підзарядки із зовнішніх акумуляторів, які відрізняються компактними розмірами.
  2. Збільшення швидкості завантаження та передачі файлів через мережу Wi-Fi, через оновлений Bluetooth 5.2, за стандартом 5G.
  3. Система шумозаглушення в мікрофонах. Це покращує якість зв’язку під час проведення відеоконференцій та спілкування в ігровому чаті.
  4. Підвищення рівня безпеки конфіденційних даних. Захист здійснюється за допомогою систем розпізнавання обличчя або відбитка пальця власника.
  5. Об’єм жорсткого диска в останніх моделях сягає 2 ТБ.
  6. Процесор Core i9 забезпечує високу швидкість роботи при великих навантаженнях (використання важкого софту або онлайнові ігри).
  7. Дисплеї 3D OLED створюють об’ємний 3D-ефект зображення без використання спеціальних окулярів.

Вже представлені анонси новинок, які вийдуть у 2023 році. Розробники пропонують споживачам моделі з покращеною продуктивністю та графікою, сенсорними панелями та стильним дизайном.

Останні статті

Чого очікувати від Hogwarts Legacy

Автор: Владислав Папідоха

Hogwarts Legacy

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

Автор: Микола Єрьомін

dead space carpenter1

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик

james gunn

Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin! — Порадник Ґеймера: Лютий 2023

Автор: Володимир Бортюк

State of Play

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Як обрати спортивний костюм, а головне — нащо

Автор: Микола Єрьомін

Bradley Cooper

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: