NOVA 3 стала безкоштовною

Віднині доброякійсний мобільний шутер від першої особи NOVA 3 став безкоштовним, отримавши нову назву NOVA 3 — Свобода.   Тепер кожен гравець зможе зануритися в атмосферу напружених битв за визволення Землі від загарбників, а також приєднатися до мультиплеєрного режиму по інтернету або локальній мережі.

Ясна річ, перехід на безкоштовну модель гри позначився на введенні рекламних банерів, — розробники ж повинні якось заробляти. Та за їхніми словами, вони не заважатимуть гравцям насолоджуватися динамічною дією на екрані. Хоч зараз гра доступна лише для власників пристроїв iOS, найближчим часом її можна буде зіграти також на Android.

Якщо хтось не чув про цю гру, то ось її офіційний синопсис:

Минуло чотири місяці відтоді, як Кел Уорден зірвав вторгнення вольтеритів, але вбивство президента Фолсома призвело до здачі колоній під протекторат вольтеритів. Кел на час відійшов від справ, але нещодавно він отримав відчайдушне благання про допомогу від Олени, яка просила його прилетіти на Землю.  

  • Епічний сюжет: після довгих років вигнання людство повернулося на Землю! Ви битиметеся на 10 приголомшливих рівнях у всіх куточках галактики — від зруйнованої війною Землі до крижаного міста вольтеритів
  • Купа зброї і різноманітні здібності: бігайте, стріляйте, керуйте транспортом, щоб перемогти орди ворогів.
  • Боріться з 12 гравцями в 7 багатокористувацьких режимах (захоплення точки, вільна гра, захоплення прапора і т. д.) на 7 різних мапах.
  • Використовуйте голосовий чат для спілкування в реальному часі зі своїми друзями! (Чат доступний для iPad 2, iPhone 4s і більш нових моделей).
  • Вперше союзники зможуть застрибнути у ваш транспортний засіб, щоб допомогти вам у бою.

https://www.youtube.com/watch?v=EKlKaJnbFek

Завантажити гру можна за цим посиланням.

Читайте також

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

День Чужого: отримайте Alien: Blackout безкоштовно!

Konami випустила Castlevania: Symphony of the Night на смартфонах

Frostpunk з’явиться на смартфонах

Frostpunk

Недовго залишилось чекати на Gwent для Android

Огляд Meizu M10 – Чистий Android чи Flyme OS?

Розпочато розробку Monument Valley 3

Повернувшись після 10 років мовчанки, творець SimCity анонсував мобільну забавку

Proxi

Популярне