Нова Fable уже у процесі розробки

Майже рік минув із моменту як Playground Games, розробники серії Forza Horizon, повідомили спільноті, що планують спробувати себе в новому жанрі. У листопаді вони розповіли, що це буде aRPG з відкритим світом, чим не на жарт здивували такою відважною спробою. А сьогодні ввели усіх в ступор повідомленням, що цим проектом буде нова Fable.

Смерть Lionhead Studios у 2016 році змусила спільноту надовго забути про імовірне продовження відомої серії. Після виходу Fable 3, ґеймери не покладали високих надій на новий проект студії — Fable Legends, який повинен був стати відгалуженням від основної серії, ставка в якому робилася на кооперативний досвід гравців під час проходження. Та зірки зійшлися так, що ця гра так і не побачила світ.

Що слід очікувати від майбутньої Fable за авторством Playground Games — загадка. Безперечно, на поприщі автосимуляторів ця студія довела свою здібність творити якісні продукти та невпинно розвиватись із кожним наступним проектом, та чи вийде в неї зробити саме ту Fable, якої так бажала спільнота протягом багатьох років? Зараз на хлопців з Playground Games покладена відповідальність за долю продовження великої серії і щиро сподіватимемось, що вони зуміють виправдати сподівання. Усьому свій час, а поки очікуватимемо свіжої інформації від Microsoft або ж Playground Games.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft оштрафовано на 20 000 000 доларів за порушення конфіденційності дітей

xbox money

На Xbox Showcase не буде CGI-трейлерів — тільки справжні ігрові кадри

xbox

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

referal program pc game pass

Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Phil Spencer

Продажі Xbox продовжують падати. Зате з іграми все добре

xbox

Велика Британія заблокувала угоду між Microsoft i Activision Blizzard

ms activision

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: