Нова Fable уже у процесі розробки

Майже рік минув із моменту як Playground Games, розробники серії Forza Horizon, повідомили спільноті, що планують спробувати себе в новому жанрі. У листопаді вони розповіли, що це буде aRPG з відкритим світом, чим не на жарт здивували такою відважною спробою. А сьогодні ввели усіх в ступор повідомленням, що цим проектом буде нова Fable.

Смерть Lionhead Studios у 2016 році змусила спільноту надовго забути про імовірне продовження відомої серії. Після виходу Fable 3, ґеймери не покладали високих надій на новий проект студії — Fable Legends, який повинен був стати відгалуженням від основної серії, ставка в якому робилася на кооперативний досвід гравців під час проходження. Та зірки зійшлися так, що ця гра так і не побачила світ.

Що слід очікувати від майбутньої Fable за авторством Playground Games — загадка. Безперечно, на поприщі автосимуляторів ця студія довела свою здібність творити якісні продукти та невпинно розвиватись із кожним наступним проектом, та чи вийде в неї зробити саме ту Fable, якої так бажала спільнота протягом багатьох років? Зараз на хлопців з Playground Games покладена відповідальність за долю продовження великої серії і щиро сподіватимемось, що вони зуміють виправдати сподівання. Усьому свій час, а поки очікуватимемо свіжої інформації від Microsoft або ж Playground Games.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane