Valve знов розчарували гравців у Dota 2

Після завершення останнього великого турніру з Dota 2, Lima Major, Valve випустили оновлення, в якому до гри було введено нового персонажа — Muerta.

Ця пані може сповільнювати ворогів своїми рикошетними кулями, викликати отруйних духів-танцівників гібридним джерелом шкоди, а також сама перетворитися на страхітливу примару, невразливу для фізичної шкоди. 

Також для Муерти було створено тематичну міні-гру “Смертельна відплата”. Якщо ви гратимете за Муерту, то на початку матчу для вас буде обрано ціль із команди суперника. За вбиства ворогожого героя (і підмоги) ви здобуватимете спеціальні квітки Муерти, які можна буде обміняти скарбницю з новим набором костюмів для персонажів. От тільки, щоби відкрити її, вам доведеться ще купувати ключ за 2,49$. На щастя, розробники видають кілька стартових ключів для нових скарбниць.

Але знаєте, чекали. Спільнота чекала після мейджора великий ігроладний патч, бо 7.32 був введений ще у серпні минулого року, тож саме час було щось суттєво міняти. Valve знали про це бажання гравців і випустили… 7.32е — по суті, невеличкі виправлення балансу кількох героїв, які були найбільш паскудними в минулій версії гри. Можете собі уявити, як сильно це розчарувало шанувальників. Dota 2.

Утім, у характерному для себе стилі Valve побідкалися через засмученість спільноти й заявили, що 7.33, який має стати дуже амбітним оновленням, неодмінно вийде. 

У квітні.

Сподіваємося, хоч не першого, щоб Valve знову не вдалися до якоїсь відмазки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs