Нова лінійка моніторів СВ2 від Acer — 4к та надійність

Компанія Acer представила монітори CB342CKC і CB282K із підтримкою роздільної здатності 4K, що вирізняються надзвичайно високими характеристиками. Ці пристрої призначено для фахівців, які цінують високу точність передавання кольорів, різкість і чіткість зображення, а також стильний дизайн і ергономічну конструкцію.

Монітори лінійки Acer CB2 втілили найновітніші технології й забезпечують неймовірну різкість зображення та точність відтворення кольорів. Їх розроблено з використанням технології ZeroFrame на основі IPS-матриць, які підтримують роздільну здатність 4K та відповідають усім вимогам стандарту HDR 10. Технологія ZeroFrame дала змогу збільшити корисну площу екрана за рахунок відмови від традиційної рамки. Дисплей формату UHD зі співвідношенням сторін 16:9 підтримує роздільну здатність 4K (до 3840 x 2160 пікселів – у чотири рази більше, ніж в екранів формату FHD).

Сертифікат відповідності специфікації VESA DisplayHDR свідчить про те, що пристрій забезпечує видовищне та достовірне відтворення зображення за рахунок точного передавання широкої гами контрастних відтінків білого та чорного кольорів. Завдяки підсиленню яскравості та високому рівню контрастності темні зображення за рівнем деталізації не поступатимуться яскравим, а кольори відображатимуться саме такими, якими вони є насправді.

Завдяки технології Radeon FreeSync частота кадрів під час гри відтепер залежатиме від можливостей відеокарти, а не від фіксованої частоти оновлення монітора, тому гравці зможуть насолодитися плавним ігровим процесом і відеорядом без найменших розривів. Монітор Acer CB342CKC також підтримує технологію Visual Response Boost (VRB), яка забезпечує швидкість відгуку на рівні всього 1 мс. Її застосування дало змогу суттєво збільшити чіткість зображення, а також мінімізувати ефект розмивання зображення під час швидкої зміни кадрів.

 

Монітор CB342CKC вирізняється надзвичайною зручністю користування, адже його оснащено портом USB 3.1 Type C, який забезпечує швидке та надійне підключення до ноутбуків, планшетів і смартфонів, а також дає змогу одночасно передавати дані та заряджати пристрої за допомогою одного кабелю. Міцну та надійну підставку з нержавійної сталі оснащено механізмами, за допомогою яких користувач може легко нахиляти та повертати екран, а також регулювати висоту його розміщення. Монітор облаштовано так, що його можна швидко від’єднати від підставки та розмістити на настінному кріпленні типу VESA. Обидва монітори лінійки Acer CB2 підтримують утиліту Acer Display Widget. Функція розділення екрана дає змогу розділити дисплей на декілька зон. Користувач може швидко розділити екран на декілька зон, скориставшись відповідним меню налаштувань або клавішею швидкого доступу, щоб упорядкувати робочу область і оптимізувати робочі процеси.

Завдяки довершеній конструкції моніторів лінійки Acer CB2 кут огляду, за якого екран достовірно відтворює кольори, сягає 178°. Крім того, у них втілено пакет Acer VisionCare із технологіями Flickerless, BlueLightShield і ComfyView, а також технологію зменшення яскравості в умовах низької освітленості, що дають змогу тривалий час працювати з пристроєм, не напружуючи зір.

Монітор Acer CB342CKC надійде до продажу в Україні у червні, початкова ціна становитиме 14 890 грн., а CB282K – теж у червні за початковою ціною 10 790 грн.

Читайте також

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5

Популярне