Нова Mass Effect буде прямим продовженням трилогії… і ME:Andromeda теж

Офіційний анонс нової Mass Effect на The Game Awards 2020 само по собі сюрпризом не став (про існування гри було відомо понад рік), але породив у спільноти чимало запитань. Зокрема, стосовно зв’язку нової гри з передніми частинами. Поява у дебютному відео Ліари начебто і слугує серйозним натяком, але все ж хотілося би почути щось від самих розробників. Також спільнота звернула увагу на дві галактики, показаних на початку відео, і припустила, що наступна Mass Effect  продовжить як оригінальну трилогію, так і Mass Effect: Andromeda.

І Майк Ґеймбл, керівник розробки, відповів на це, що кадр з двома галактиками справді зроблений зумисне і має неабияке значення для прийдешньої гри. Більше нічого, ясна раіч, розробник зараз сказати не може, і ось це відео — напевно, єдина дрібка офіційної інформації про нову Mass Effect, якою нам доведеться задовольнятися наступних пів року, або й рік.

Стосовно “ветеранів серії”, які повернулися до роботи над Mass Effect, Майк Ґембл імена кількох ключових розробників. Так, Кейсі Гадсона і сценариста Дрю Карпишина (який і вигадав усесвіт Mass Effect), але над грою зі самою початку працюють наративний дизайнер Дасті Еверман, режимер кат-сен Перріш Лей, ґеймдизайнер Берннон Голмс і художник Дерек Воттс, який від самого початку розробляв візуальний стиль серії.

:blue_book: Придбати артбук «Ігровий світ трилогії MASS Effect» можна тут: http://plua.pp.ua/igroviy-svit-trylogii-mass-effect-ig

Читайте також

BioWare розробляли свій “Сyberpunk” із паркуром і кунг-фу

Трилогія Mass Effect Legendary Edition вийде на початку березня

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Світ гри Ghost of Tsushima

Наступний Mass Effect: що відомо про несподіваний анонс

На The Game Awards 2020 покажуть Dragon Age 4

Dragon Age 4

Нова Dragon Age втратила продюсера

dragon age 4

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Артбук трилогії Mass Effect вийде українською

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: