Нова Mass Effect буде прямим продовженням трилогії… і ME:Andromeda теж

Офіційний анонс нової Mass Effect на The Game Awards 2020 само по собі сюрпризом не став (про існування гри було відомо понад рік), але породив у спільноти чимало запитань. Зокрема, стосовно зв’язку нової гри з передніми частинами. Поява у дебютному відео Ліари начебто і слугує серйозним натяком, але все ж хотілося би почути щось від самих розробників. Також спільнота звернула увагу на дві галактики, показаних на початку відео, і припустила, що наступна Mass Effect  продовжить як оригінальну трилогію, так і Mass Effect: Andromeda.

І Майк Ґеймбл, керівник розробки, відповів на це, що кадр з двома галактиками справді зроблений зумисне і має неабияке значення для прийдешньої гри. Більше нічого, ясна раіч, розробник зараз сказати не може, і ось це відео — напевно, єдина дрібка офіційної інформації про нову Mass Effect, якою нам доведеться задовольнятися наступних пів року, або й рік.

Стосовно “ветеранів серії”, які повернулися до роботи над Mass Effect, Майк Ґембл імена кількох ключових розробників. Так, Кейсі Гадсона і сценариста Дрю Карпишина (який і вигадав усесвіт Mass Effect), але над грою зі самою початку працюють наративний дизайнер Дасті Еверман, режимер кат-сен Перріш Лей, ґеймдизайнер Берннон Голмс і художник Дерек Воттс, який від самого початку розробляв візуальний стиль серії.

:blue_book: Придбати артбук «Ігровий світ трилогії MASS Effect» можна тут: http://plua.pp.ua/igroviy-svit-trylogii-mass-effect-ig

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Асарі: Історія та фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (8)

Цитадель | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (6)

Туріанці: Історія і Фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

09

Люди проти Туріанців або Війна Першого Контакту | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (3)

Альянс Систем | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (1)