Нова серія ігрових аксесуарів від Logitech – Prodigy

Компанія Logitech оголосила про вихід на ринок серії ігрових аксесуарів – Prodigy, розробленої для вдосконалення ігрової майстерності. Нова серія, до якої входять дві миші, клавіатура та гарнітура, характеризується високою продуктивністю, відмінним комфортом та елегантним сучасним дизайном.

А це – чудові новини для усіх поціновувачів комфортних та професійних ігрових аксесуарів! Адже компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет.

Серія Logitech G Prodigy складається з ігрової миші Logitech® G403 Prodigy™ Gaming Mouse, бездротової ігрової миші Logitech® G403 Prodigy™ Wireless Gaming Mouse, ігрової клавіатури Logitech® G213 Prodigy™ RGB Gaming Keyboard та гарнітури Logitech® G231 Prodigy Headset.

Prodigy

Ігрові миші Logitech G403 Prodigy

Завдяки легкій та ергономічній конструкції ігрових мишок G403 Prodigy і бездротової Logitech G403 Prodigy Wireless протягом тривалої гри рука не стомлюється. Рельєфні вставки з м’якої гуми забезпечують надійний контроль, а додаткові 10 г ваги, яку можна зняти, дозволяють зробити мишу важчою, якщо вам так зручніше.

Обидві миші до восьми разів швидші за стандартні, тобто майже миттєво передають сигнал під час натискання або переміщення курсора на екрані. Кнопки мишок мають удосконалений пружинний механізм, завдяки чому потрібно прикладати менше сили під час натискання і зростає швидкість відгуку. Ці миші обладнані кращим оптичним сенсором PMW3366, якому надають перевагу професійні кіберспортсмени усього світу.

Миші можна використовувати зі стандартними налаштуваннями («з коробки») або встановивши додаток Logitech Gaming Software (LGS), що дозволить повністю налаштувати мишу під ігрові потреби – підсвітку, функції кнопок і роздільну здатність для слідковування (DPI).  Бездротова мишка G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse має ту ж енергоефективність та високу продуктивність бездротової технології, що й Logitech G900 Chaos Spectrum – флагман компанії. Оптимізоване бездротове з’єднання на часто 2,4 ГГц з опитуванням в 1 мс, гарантує неймовірну швидкість реагування без перешкод, випереджає цим конкурентні рішення, у тому числі дротові.

Ігрова клавіатура Logitech G213 Prodigy RGB

Розроблена для ґеймерів усіх рівнів, клавіатура G213 Prodigy має елегантний дизайн, а спеціальна підставка, створена для комфорту користувачів, дозволяє встановити пристрій в ідеальному для вас положенні, забезпечуючи комфорт під час тривалих ігрових сесій. Клавіатура G213 Prodigy об’єднує кращі тактильні відчуття та продуктивність завдяки клавішам, сконструйованим спеціально для поціновувачів різних забавок. Кожна клавіша на G213 Prodigy налаштована на ультра швидкий відгук – у чотири рази швидший, ніж у стандартних клавіатур. До того ж ігрова матриця anti-ghosting розпізнає багатоклавішні одночасні натискання і забезпечує контроль спрацювання під час гри.

Клавіатура G213 Prodigy має п’ять зон RGB-освітлення, які можна налаштувати під себе з палітри 16,8 мільйона кольорів. Змінити схему кольорів можна під власні потреби, під вимоги гри, під набір улюблених кольорів та інше. Крім того, світлові ефекти можна синхронізувати з іншими пристроями Logitech G за допомогою додатку Logitech Gaming Software (LGS). Світло виходить із тиснення на клавішах, а не з-під ковпачків клавіш, що дозволяє легше знаходити потрібні кнопки у темряві. Додатково виділені кнопки керування мультимедіа дозволяють грати, ставити на паузу, управляти треками та регулювати гучність музики одним натисканням, не виходячи з гри.

Ігрова гарнітура Logitech G231 Prodigy

За допомогою 40-міліметрових неодимових драйверів гарнітура G231 Prodigy Gaming Headset відтворює високоякісний стереозвук, який дозволяє повністю поринути у гру на комп’ютері або ігровій консолі. Корпуси навушників покриті ретельно підібраною тканиною, яка використовується у спорті, що створює комфорт навіть протягом багатогодинної гри. Вони легко знімаються для миття. Корпуси навушників тонкі та легкі, проте це не впливає на якість звуку.

Складний односпрямований мікрофон гарантує кришталево чисту передачу голосу, гучно і розбірливо, без стороннього шуму. Якщо мікрофон не використовується, його можна заховати у навушники. Влаштовані регулятори гучності і відключення мікрофона зручно розташовані на кабелі.

Logitec G

Ціни та доступність

Пристрої будуть доступні у Європі з вересня 2016 року за рекомендованими роздрібними цінами:

миша Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse – €69,99;

клавіатура Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard – €79,99;

гарнітура Logitech G231 Prodigy Gaming Headset – €59,99;

бездротова миша Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse – €119.

Аби отримати додаткову інформацію, завітайте, будь ласка, на сайт gaming.logitech.com або блог.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

180PRPA big logo_

Читайте також

Серія ігрових аксесуарів Logitech Prodigy вийшла на український ринок

Огляд клавіатури Logitech K480

Огляд мишки Logitech MX Master

Shenmue 1-2 вийдуть на ПК у серпні. Чим ще потішать нас ці перевидання?

Valve працює над створенням точніших інструментів, ніж SteamSpy

Мережею блукає детальний опис ігрової мапи Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Kingdom and Castles

Discord оновився та навчився запускати ігри

Discord

Популярне