Нова Skate буде безкоштовною

Довгоочікувана нова частина популярної франшизи Electronic Arts, Skate, не матиме цифр у назві, а також розповсюджуватиметься по системі free-to-play. Про це повідомили розробники з Full Circle.

skate., як називають гру у Electronic Arts, буде безкоштовною грою, яку монетизуватимуть через продаж косметичних предметів та інших речей, які не впливатимуть на пряму на ігролад. Розробники розповіли, що у грі не буде жодних предметів чи ігрових арен та локацій, що зможуть надавати гравцям перевагу безпосередньо під час гри.

Також Full Circle поділилися подробицями режиму collab-o-zone, режиму, у якому гравці спільними зусилями зможуть створювати майданчики, які пізніше з’являтимуться й у світах інших людей. В плані можливостей, гравців обмежуватиме лише їх фантазія.

Реліз гри skate. планують на PlayStation, XBOX та ПК, з подальшою можливістю виходу на мобільних платформах. Розробники також розповіли, що гра матиме кросс-плей та кросс-прогрес між усіма платформами. Однак, що до самого релізу, то на нього нам ще доведеться почекати. Наразі skate. знаходиться у ранніх стадіях розробки. У червні Full Circle показували записи пре-пре-пре-альфи.

Читайте також

Понад 700 команд і жіночий футбол: стали відомі подробиці FIFA 23

FIFA 23

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

FIFA 23 стане останньою грою в серії

FIFA

EA розробляють гру за мотивами “Володаря перснів”, але є нюанс

Володар перснів

EA припиняє продаж своїх проєктів на територіях Росії та Білорусі

electronic arts

Нам потрібно більше підтримки від ігрових студій

games

Battlefield 2042 провалилася через Halo Infinite

battlefield

Для Battlefield 2042 не хочуть створювати чіти

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: