Нова технологія Nvidia дозволить дивитися Twitch i YouTube у 8К

З випуском останнього оновлення графічного драйвера Nvidia відкрила доступ до своєї технології суперроздільної здатності. Вона отримала назву RTX Video Super Resolution.

Ця функція стала доступною для власників GeForce RTX 30 та 40 серії. Тепер користувачі можуть насолоджуватися відеоконтентом з високою якістю зображення. Кажуть,  Nvidia говорила, що функція буде доступна на молодшій, 20 серії графічних процесорів, та навряд чи цього варто очікувати найближчим часом.

Тепер до головного: працюватиме драйвер з онлайн-контентом, зокрема YouTube, Twitch, Netflix, Hulu та іншими сервісами стрімінгу відео. Технологія RVSR багатократно збільшуватиме якість зображення навіть на новітніх 5К-екранах, що не може не вражати!

Функція покращення відео буде працювати тільки, якщо її увімкнути вручну в налаштуваннях панелі керування Nvidia. Користувачі знайдуть потрібний параметр у меню Video > Adjust video image settings > RTX video enhancement. Там буде чотири рівні якості. Компанія рекомендує використовувати перший, однак ви можете спробувати вищі рівні, щоправда це потребуватиме більше ресурсів GPU.

Технологія RVSR мала вийти минулого місяця, і компанія дотримала свого слова — оновлення стало доступним 28 лютого. Драйвер увімкне технологію у підтримуваних браузерах, таких як Chrome і EDGE. З Chromium технологія не тестувалася.

Автор: Андрій Присяжний

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Найдоступніший ігровий ноутбук 2024? З RTX 4060 та Intel Core 13! Acer Nitro V 15 (ANV15-51)

acer nitro 5 2024 thumb ua (2)

Ігрові ноутбуки з Intel 14-го покоління. Predator Helios Neo 16/18 вже в Україні!

predator helios 16 18

Ubisoft працюють над NEO NPC, з якими можна повноцінно говорити мікрофоном

NEO NPC ШІ AI Ubisoft

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube