Нове покоління зла: вийшов український трейлер “Дітей кукурудзи”

“Діти кукурудзи” — це перш за все легендарна оповідка майстра жахів Стівена Кінга зі збірки “Нічна зміна” (Night Shift). Утім, навіть на короткій оповідці майстра виросло ціле поле з фільмів жахів. Наразі кінофраншиза “Діти кукрудзи” налічує 11 стрічок, і саме найновіший, одинадцятий фільм українські глядачі зможуть оцінити з 23 березня 2023 року завдяки зусиллям дистриб’ютора Kinomania. Він не має стосунку до попередніх екранізацій і презентує глядачеві сучасне переосмислення історії про жорстокий культ дітей, які підкоряються невідомій сутності, що засіла в полі кукурудзи.

У режисерському кріслі нової адаптації культовий постановник і сценарист Курт Вімме, у режисерському доробку якого є “Еквілібріум” (Equilibrium) та “Ультрафіолет” (Ultraviolet), а в сценарному — “Афера Томаса Крауна” (The Thomas Crown Affair) і “Законослухняний громадянин” (Law Abiding Citizen). У США фільм обмежено встигли побачити ще у 2020 році, однак у широкому й світовому прокаті стрічка стартує лише зараз. Чи було виправдано довгее очікування, і чи впорався Віммер із нетривіальним матеріалом Кінга — дізнаємось вже зовсім скоро. Поки що ж маємо офіційний український трейлер.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Найгірший у світі фільм жахів. Огляд фільму «Мег 2: Западина»

Мег 2: Западина / Meg 2: The Trench (2023)

Стівен Кінг продав права на цитату для Alan Wake за 1$

stephen king

Бумбокс і Сергій Жадан записали спільну пісню: прем’єра кліпу на саундтрек до фільму «Мирний-21»

10 гривень з кожного проданого квитка на фільм “Мирний-21” підуть на ЗСУ

Андрій Мостренко

“Мова вітру”: прем’єра кліпу на саундтрек до анімаційного блокбастеру «Мавка. Лісова пісня»

Мова вітру

Голосами яких українських зірок заговорять герої фільму “Мавка. Лісова пісня”?

dakhabrakhamavka

Довгоочікувана “Мавка. Лісова пісня” вийде в український прокат у березні

Мавка. Лісова Пісня

Що прочитати про вампірів: добірка класичних та новітніх творів

Книгарня Є