Нові деталі Red Dead Redemption 2

Спільнота й досі обговорює вчорашній трейлер Red Dead Redemption 2, а мережею уже блукає свіжа інформація про довгоочікуваний ґеймерами проект. Сьогодні портал IGN опублікував коротке прев’ю гри, у якому розповів додаткові деталі, які їм розкрили розробники. На жаль цього разу також обійшлося без кадрів ігроладу.

Головний герой Red Dead Redemption 2, Артур Морґан, не такий паршивець, яким здається на перший погляд. Так, він грабує та вбиває, іноді навіть усе й відразу, та це не робить його концентрованим злом. Він людина, яку на це штовхають обставини і йому доводиться з цим жити.

У банді Датча він не проста шістка, а права рука керівника групи. Як саме Морґан потрапив до банди, поки невідомо. Проте він один з найближчих до Датча членів компанії і користується його довірою. У вільний від злодіянь час, він споряджає компанію провіантом та іншими необхідними для промислу предметами. Звісно ж, ніхто його не змушує, але він отримує від цього деяке задоволення.

У банді нерідко виникають суперечки, які допомагає вирішувати Морґан. Йому до вподоби вникати у сварки та знаходити їм конструктивне рішення, скріплюючи бойовий дух компанії. Та це, як видно не допомагає, тому що за інформацією IGN, гра розповість про розпад банди Ван дер Лінде, у центрі якого опиниться Артур.

У демо, що показали журналістам, гравець може як приймати активну участь у житті банди, так і відсторонитися від них та займатися полюванням або й просто гуляти околицями. Така поведінка не дасть йому розблокувати деякі завдання, які можуть дати товариші.  На них, до речі, не обов’язково йти самому: ви можете піти з друзями або просто відправити їх вперед та спостерігати, а то й попросити посидіти у засідці і зробити усе самотужки.

У залежності від прийнятих рішень, змінюватиметься і сам головний герой. Його реакція на навколишні події залежатиме від стилю гри, тобто гра матиме елементи рольового відіграшу.

Що стосується полювання, то демка  Red Dead Redemption 2 показала, що: з тварин можна знімати шкіру або класти їх на коня, «чисте вбивство» підвищує вартість шікри, а тварини з часом розкладаються. Окрім зміцнення дружніх стосунків з іншими членами банди, герою доведеться якось ладнати зі своїм конем, на якому він залишатиме свою важку зброю (наприклад гвинтівку Вінчестер). Якщо кінь помре, то доведеться шукати спільну мову з новою конячкою.

Вихід Red Dead Redemption 2 запланований на 26 жовтня для PS4 та Xbox One.

Читайте також

Перший ґеймплей Red Dead Redemption 2. НАРЕШТІ!!!

Red Dead Redemption 2

Кадрів Red Dead Redemption 2 більшає з кожним днем

Red Dead Redemption 2

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Чутки: Manhunt 3 уже в розробці для консолей (Оновлено)

manhunt

PlayNews #318 — Metro Exodus, Red Dead Redemption 2…

Red Dead Redemption 2

У мережі з’явилося чимало неофіційної інформації щодо Red Dead Redemption 2

Дата виходу продовження найвеличнішого ігрового вестерну вже відома

Red Dead Redemption 2

PlayNews #304 — Red Dead Redemption 2, PUBG…

Red Dead Redemption 2