Нові гарнітури від HyperX для PlayStation 4

HyperX оголосили про початок поставок офіційно ліцензованих ґеймерських гарнітур для PlayStation 4: HyperX Cloud Chat і HyperX Cloud Stinger. Ці гарнітури припадуть до душі ґеймерам, які віддають перевагу комфорту, якості звучання і зручності під час ігрових сесій на PS4.

Офіційно ліцензована гарнітура HyperX Cloud Chat оснащена 40-міліметровим динаміком, що забезпечує чисту передачу голосу в чаті, мікрофоном з шумозаглушуванням на гнучкій штанзі і поп-фільтром, а також вбудованою регулюванням гучності і вимикачем мікрофона.

В офіційно ліцензованої гарнітурі Cloud Stinger використовуються 50-мм спрямовані динаміки, що забезпечують якісний звук з високою точністю, вбудований регулятор гучності і поворотний мікрофон з шумопоглинання. Cloud Stinger важить всього 275 грам і оснащена поворотними чашками, що дозволяють просто і швидко переміщати гарнітуру на шию.

Зараз дуже цікавий час для HyperX, оскільки для консольних геймерів ми розширюємо нашу лінійку офіційно ліцензованими для PlayStation 4 гарнітурами, сказав Ендрю Юінг (Andrew Ewing), старший менеджер консольного підрозділу HyperX.

Наша гарнітура Cloud Chat дозволяє гравцям насолоджуватися звуком домашнього кінотеатру, одночасно спілкуючись з друзями. Cloud Stinger одна з кращих гарнітур для ігор, а її новітня версія надає геймерам на PlayStation 4 неперевершений рівень звуку і комфорт, дозволяючи їм грати з максимальною віддачею.

Нові гарнітури для PlayStation 4 вже доступні у партнерів HyperX в роздрібній та інтернетторгівлі і забезпечені обмеженою дворічною гарантією і технічною підтримкою HyperX:
Гарнітура HyperX Cloud Chat для PS4 за рекомендованою ціною $ 24.99
Гарнітура HyperX Cloud Stinger для PS4 за рекомендованою ціною $ 49.99

 

Читайте також

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

HyperX анонсує серію ґеймерських трансляцій — HyperX Showdown

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

HyperX випускає клавіатуру на власних механічних перемикачах

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: