Нові гарнітури від HyperX для PlayStation 4

HyperX оголосили про початок поставок офіційно ліцензованих ґеймерських гарнітур для PlayStation 4: HyperX Cloud Chat і HyperX Cloud Stinger. Ці гарнітури припадуть до душі ґеймерам, які віддають перевагу комфорту, якості звучання і зручності під час ігрових сесій на PS4.

Офіційно ліцензована гарнітура HyperX Cloud Chat оснащена 40-міліметровим динаміком, що забезпечує чисту передачу голосу в чаті, мікрофоном з шумозаглушуванням на гнучкій штанзі і поп-фільтром, а також вбудованою регулюванням гучності і вимикачем мікрофона.

В офіційно ліцензованої гарнітурі Cloud Stinger використовуються 50-мм спрямовані динаміки, що забезпечують якісний звук з високою точністю, вбудований регулятор гучності і поворотний мікрофон з шумопоглинання. Cloud Stinger важить всього 275 грам і оснащена поворотними чашками, що дозволяють просто і швидко переміщати гарнітуру на шию.

Зараз дуже цікавий час для HyperX, оскільки для консольних геймерів ми розширюємо нашу лінійку офіційно ліцензованими для PlayStation 4 гарнітурами, сказав Ендрю Юінг (Andrew Ewing), старший менеджер консольного підрозділу HyperX.

Наша гарнітура Cloud Chat дозволяє гравцям насолоджуватися звуком домашнього кінотеатру, одночасно спілкуючись з друзями. Cloud Stinger одна з кращих гарнітур для ігор, а її новітня версія надає геймерам на PlayStation 4 неперевершений рівень звуку і комфорт, дозволяючи їм грати з максимальною віддачею.

Нові гарнітури для PlayStation 4 вже доступні у партнерів HyperX в роздрібній та інтернетторгівлі і забезпечені обмеженою дворічною гарантією і технічною підтримкою HyperX:
Гарнітура HyperX Cloud Chat для PS4 за рекомендованою ціною $ 24.99
Гарнітура HyperX Cloud Stinger для PS4 за рекомендованою ціною $ 49.99

 

Читайте також

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

HyperX випускає клавіатуру на власних механічних перемикачах

Що ми побачили на вересневому CEE 2019

CEE 2019

HyperX представила цілий оберемок високоякісних ґеймерських пристроїв на gamescom

HyperX Cloud Alpha

«HyperX Style»: бренд HyperX персоналізує ґеймерські пристрої іменними стікерами

HyperX

Популярне