Нові герої Borderlands 3 щось не дуже (на відміну від зброї)

Колоритні герої — одна із основних причин, чому спільнота полюбила серію Borderlands. Третя частина не збирається наступати на горло власній пісні, тому левова частка персонажів (будуть навіть гості з телтейлівської Tales from the Borderlands) повернеться на ваші монітори — звісно, з поправкою на час. А от четвірка пригодників, за яку ми гратимемо, буде геть новою… і виглядає напрочуд мляво та невигадливо, немовби її створювали з прицілом і відгризти щось упізнаване з інших популярних ігор, і нікого не образити :)

Дивіться самі:

Моуз (Кулеметниця) — у скрутну хвилину ця дівчина може викликати “Залізного Ведмедя”, свого пілотованого бойового робота. Будь ласка, утримайтесь від порівнянь з героїнею одного популярного шутера на О.

Амара (Сирена) попри священну силу вогнепалу неабияк покладається на ближній бій, а її здібності Сирени в основному втілені в оцих здоровезних енергоручиськах, якими вона товче ворогів. Питання лише в тому, чому Амара, на відміну від усіх раніше бачених Сирен не постраждала від надмірної блідості, а має все таку ж насичено смагляву шкіру.

FL4K (Звіролов) — не просто робот, а робот-мисливець, та ще й навчений купі різних штук, як-от переманювання на свій бік диких хижаків..

Зейн (Оперативник) — це пандорський косплеєр Бетмена в тому сенсі, що він має ґаджети на всі випадки життя, тому він однаково придатний як для стелсу, так і для підігрівання поля бою на зайвих кількасот градусів.

На щастя, доволі тиражну як для 2019 року команду розробники спробують перекрити арсеналом. Borderlands 3 обіцяє нам понад мільярд різних вогнепукалок, які в плані крезанутості перевершать усе бачене раніше в серії. І автомат з ногами, що його нам показали у трейлері — це тільки верхівка айсберга. До слова, цей автомат не просто переслідує ворога, а й постійно обсипає його добірною лайкою. Отож, за словами розробників, крім такої дивини ми ще побачимо зброї, кулі якої матимуть вмонтовані щити, які захищатимуть нас від ворожого вогню (ШЧО?), штуки, які стріляють маленькими вулканами, та багато-багато-БАГАТО іншого.

Ну і не забуваймо, що Borderlands 3 не обмежиться лише просторами Пандори. Святилище, яке у В2 злетіло в небеса, переобладнали у повноцінний космічний корабель, тому тепер наше “летюче місто” дозволить нам побувати на кількох нових планетах.


Нагадуємо, що Borderlands 3 з’явиться у продажу 13 вересня, проте перших півроку на ПК гра продаватиметься винятково в Epic Games Store, а у Steam гра завітає аж у квітні наступного року.

Читайте також

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

У Steam стартував розпродаж ігор 2K Games

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Час готуватися до релізу Borderlands 3 у Steam

Borderlands 3 незабаром з’явиться у Steam

Borderlands 3

Екранізацію Borderlands очолить режисер трешових жахастиків

У Borderlands 3 скоро розпочнеться подія до Дня всіх закоханих

borderlands 3

Tales from the Borderlands матиме продовження

Tales from the Borderlands

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Популярне