Нові гравці у CS:GO не отримуватимуть звання і досвід, доки не заплатять

У 2018 році Valve передивилися політику щодо поширення Counter-Strike: Global Offensive і зробили її безкоштовною. Разом із цим покупцям платної версії надали прайм-статус, а нові гравці мусили дійти до 21 рівня, аби його отримати. Або ж заплатити.

Сьогодні розробники шутеру випустили оновлення, яке зробило прайм-статус повністю платним. Це означає, що ви не отримаєте його після досягнення 21 рівня запису. Тепер єдина можливість здобути його — заплатити 410 гривень. Якщо ж ви не захочете витрачати власні кошти, то не зможете отримувати звання в усіх режимах, підіймати рівень облікового запису і відповідно залишитеся без післяматчевого дропу.

Аби нові гравці мали чим зайнятися у CS:GO, Valve додали новий режим — безрейтингові матчі. Правила ті ж, проте звання після поєдинку не змінюється. Якщо рейтингові матчі будуть доступні лише для власників прайм-статусу, брати участь у безрейтингових зможуть обидві категорії гравців. Також Valve забрали режим Scrimmage, який мав ту саму концепцію, але охоплював не всі мапи.

Читайте також

Влада Швеції заборонила проводити The International з Dota 2

Стали відомі дати літнього розпродажу в Steam

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Завдяки модмейкерам у Half-Life: Alyx з’явився мультиплеєр

Half-Life: Alyx

MOYO вперше проводить справжній аматорський кібертурнір з CS:GO

Не пропусти безкоштовний студентський турнір з CS:GO 2×2!

Чутки: Valve працює над консоллю, що нагадує Nintendo Switch

Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: