Нові гравці у CS:GO не отримуватимуть звання і досвід, доки не заплатять

У 2018 році Valve передивилися політику щодо поширення Counter-Strike: Global Offensive і зробили її безкоштовною. Разом із цим покупцям платної версії надали прайм-статус, а нові гравці мусили дійти до 21 рівня, аби його отримати. Або ж заплатити.

Сьогодні розробники шутеру випустили оновлення, яке зробило прайм-статус повністю платним. Це означає, що ви не отримаєте його після досягнення 21 рівня запису. Тепер єдина можливість здобути його — заплатити 410 гривень. Якщо ж ви не захочете витрачати власні кошти, то не зможете отримувати звання в усіх режимах, підіймати рівень облікового запису і відповідно залишитеся без післяматчевого дропу.

Аби нові гравці мали чим зайнятися у CS:GO, Valve додали новий режим — безрейтингові матчі. Правила ті ж, проте звання після поєдинку не змінюється. Якщо рейтингові матчі будуть доступні лише для власників прайм-статусу, брати участь у безрейтингових зможуть обидві категорії гравців. Також Valve забрали режим Scrimmage, який мав ту саму концепцію, але охоплював не всі мапи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Steam Deck офіційно підтримує понад 14 000 ігор

steam deck

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

S1mple: «Я би ніколи не перейшов у Cloud9, коли там є 4 російські гравці»

s1mple wins best csgo player of the decade award

Зробив ідеальний Steam Deck з двох? Steam Deck LCD Vs Steam Deck OLED Vs ROG Ally (Rendaros UA)

deck2

Як повернути гравців у Counter-Strike 2?

p.ua.cs2 inferno

Valve заробила майже 1 мільярд доларів за 2023 рік на кейсах у Counter-Strike

Counter-Strike