Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

У Grand Theft Auto Online з’явилася можливість взяти участь у нових боях проти кримінальних банд Лос-Сантоса. Всього з’явилося 7 нових мап для цього режиму гри під назвою “Виживання”. Ті, хто спробує свої сили у боротьбі з бандами, отримуватимуть удвічі більше грошей та репутації, а якщо зіграєте у одне з нових завдань — отримаєте 100 тисяч GTA $ протягом 72 годин.

Розробники з Rockstar Games повідомили, що починаючи саме з цього оновлення, вони почнуть прибирати з мультиплеєрного проекту окремі справи. Зроблено це для того, щоб звільнити місця для майбутніх патчів з новим контентом. Справи зникатимуть та з’являтимуться періодично при виході подальших оновлень.

На цьому новини не закінчуються. Граючи у вільному режимі та випробуваннях ви отримуватимете навіть не вдвічі, а втричі більше нагород! Триватиме ця пропозиція 10 днів, тобто до 19 липня.

Якщо ви зайдете у гру після 15 липня та виконаєте будь-яке завдання Сімона, то окрім заслуженої платні також отримаєте великі сонячні окуляри у якості бонусу. А головним призом цього тижня у готелі-казино Diamond стане позашляховик Vapid Retinue Mk II.

А ще нам анонсували літнє оновлення, головною фішкою якого стане автоклуб Лос-Сантоса. На жаль, на подробиці ігротворці виявилися скупими. Доведеться чекати свіжих новин у майбутньому, щоб дізнатися про новий контент більше.

Читайте також

Rockstar закриє Red Dead Online до кінця 2022 року?

Bully 2 мали показати на The Game Awards 2021

bully 2

GTA Online отримає сюжетне доповнення з Франкліном і Dr. Dre

gta online

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Rockstar прибрали GTA Trilogy Definitive Edition з продажу на ПК

Grand Theft Auto

Доктор Дре працює над новою музикою для Grand Theft Auto

Доктор Дре

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition отримала дату релізу, системні вимоги та цінник

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Тепер офіційно: анонсовано Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Grand Theft Auto: San Andreas

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: