Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

У Grand Theft Auto Online з’явилася можливість взяти участь у нових боях проти кримінальних банд Лос-Сантоса. Всього з’явилося 7 нових мап для цього режиму гри під назвою “Виживання”. Ті, хто спробує свої сили у боротьбі з бандами, отримуватимуть удвічі більше грошей та репутації, а якщо зіграєте у одне з нових завдань — отримаєте 100 тисяч GTA $ протягом 72 годин.

Розробники з Rockstar Games повідомили, що починаючи саме з цього оновлення, вони почнуть прибирати з мультиплеєрного проекту окремі справи. Зроблено це для того, щоб звільнити місця для майбутніх патчів з новим контентом. Справи зникатимуть та з’являтимуться періодично при виході подальших оновлень.

На цьому новини не закінчуються. Граючи у вільному режимі та випробуваннях ви отримуватимете навіть не вдвічі, а втричі більше нагород! Триватиме ця пропозиція 10 днів, тобто до 19 липня.

Якщо ви зайдете у гру після 15 липня та виконаєте будь-яке завдання Сімона, то окрім заслуженої платні також отримаєте великі сонячні окуляри у якості бонусу. А головним призом цього тижня у готелі-казино Diamond стане позашляховик Vapid Retinue Mk II.

А ще нам анонсували літнє оновлення, головною фішкою якого стане автоклуб Лос-Сантоса. На жаль, на подробиці ігротворці виявилися скупими. Доведеться чекати свіжих новин у майбутньому, щоб дізнатися про новий контент більше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Хакера, який злив дані GTA 6, помістили в психлікарню на невизначений термін

p.ua.gta6 lucia

«Джокер Флориди» з трейлеру GTA 6 відреагував на використання його образу

GTA 6 Florida Joker