Нові подробиці Assassin’s Creed Infinity — сервісу, який об’єднуватиме всі нові частини серії

Кілька років минуло, відколи Ubisoft анонсували Assassin’s Creed Infinity — платформу-хаб для свого всесвіту асасинів. І хоча офіційної інформації від французького видавця поки не з’являлося, інсайдери вже розкопали чимало подробиць, якими поділилися зі спільнотою.

Зі слів порталу Insider Gaming, реліз Infinity відбудеться водночас із Assassin’s Creed Red. «Японська» частина серії буде відразу інтегрована в платформу й не зможе запускатися окремо. Працівникам Insider Gaming також показали відеоролик, в якому користувач переходить від Infinity до Red усього за кілька секунд, продовжуючи гру з того місця, де він зупинився.

По суті, Infinity буде лайв-сервісом, що не лише запускатиме нові ігри серії, а й матиме окремі мікроплатежі. У ньому буде магазин The Exchange, де щодня та щотижня будуть оновлювати предмети для персонажів AC Red. Також на кожного персонажа буде бойова перепустка, яка міститиме нові шматочки історії про нього.

Цей режим отримав назву Projects, він буде постійно оновлюватися та стане одним з головних засобів підтримки інтересу гравців можливістю заробляти косметичні нагороди. Однак основною його метою є додавання нового контенту у вигляді DLC, чи нових релізів.

А їх, до слова, вистачає: цього року вийде Red, у 2025 році планується вихід мультиплеєрної Invictus, а у 2026 році — Hexe, події якої розгортатимуться в Європі 16-го сторіччя. Гру вже давно описують як «відьомську RPG», а тепер і відкрито називають найпохмурішою частиною Assassin’s Creed. До всього, в Hexe вперше за 11 років, з часів Assassin’s Creed Chronicles: China, у нас буде тільки одна протагоністка — жінка, на ім’я Ельза, якось пов’язана з відьомством.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Над Ubisoft зібралися чорні хмари. Як компанія застрягла у вервечці сумнівних рішень

ubisoft

EA раптово зняла з продажу всі ігри FIFA

Наступний проєкт Bungie буде сумішшю MOBA, бойовика та платформера

bungie

Бета Assassin’s Creed Jade почнеться у серпні

Assassin’s Creed Jade

Ubisoft працюють над двома новими Assassin’s Creed

assassins creed

А от і трейлер кросоверу Watch Dogs: Legion та Assassin’s Creed

Watch Dogs: Legion

Ubisoft перетворить Assassin’s Creed на платформу-ігросервіс