Нові подробиці Master of Orion

20173_banner

Компанія WG Labs повідомила, що старт продажів колекційного видання Master of Orion вже близько — 26 лютого. Кожен власник такого видання отримає дочасний доступ та зможе запустити гру відразу після її придбання.

Трошки часу розробники присвятили розповідям про ґеймплейну складову та боївку. Так, у грі буде режим «Тактичні бої», що вимагатиме чималої спритності від гравця, адже бій відбуватиметься наживо і тільки блискавична реакція та коригування тактики врятують ваші ґеймерські зади від нищівної поразки.

Master of Orion — гра в забутому жанрі 4X (eXplore, eXpand, eXploit, and eXterminate) принесе не тільки довготривалі і складні мультиплеєрні баталії, а й, не значно легші, сутички проти штучного інтелекту, в яких ви зможете відшліфувати свої навички перед зустріччю з реальним супротивником.

Нагадаємо, що власники колекційного видання на старті отримають шість рас, а пізніше долучаться й інші, включно з бонусними теранами. Отримати перемогу в грі можна трьома різними шляхами, подібними до старої доброї Цивілізації: з допомогою дипломатії, завоювання або повного домінування за кількістю ігрових очок. З часом розробники обіцяють додати ще два способи для перемоги.

Колекційне видання вийде виключно для ПК.

Читайте також

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Склад колекційного видання The Last Guardian

Дебютний трейлер та нові подробиці Mass Effect: Andromeda

Silence від Daedalic виходить у листопаді

Дату релізу Gran Turismo Sport перенесли

Відбувся реліз довгоочікуваної космічної стратегії Master of Orion

Killing Floor 2 ощасливить ґеймерів уже 18 листопада

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: