web analytics

Нові подробиці Master of Orion

20173_banner

Компанія WG Labs повідомила, що старт продажів колекційного видання Master of Orion вже близько — 26 лютого. Кожен власник такого видання отримає дочасний доступ та зможе запустити гру відразу після її придбання.

Трошки часу розробники присвятили розповідям про ґеймплейну складову та боївку. Так, у грі буде режим «Тактичні бої», що вимагатиме чималої спритності від гравця, адже бій відбуватиметься наживо і тільки блискавична реакція та коригування тактики врятують ваші ґеймерські зади від нищівної поразки.

Master of Orion — гра в забутому жанрі 4X (eXplore, eXpand, eXploit, and eXterminate) принесе не тільки довготривалі і складні мультиплеєрні баталії, а й, не значно легші, сутички проти штучного інтелекту, в яких ви зможете відшліфувати свої навички перед зустріччю з реальним супротивником.

Нагадаємо, що власники колекційного видання на старті отримають шість рас, а пізніше долучаться й інші, включно з бонусними теранами. Отримати перемогу в грі можна трьома різними шляхами, подібними до старої доброї Цивілізації: з допомогою дипломатії, завоювання або повного домінування за кількістю ігрових очок. З часом розробники обіцяють додати ще два способи для перемоги.

Колекційне видання вийде виключно для ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Death Stranding

Розпаковка колекційного видання Marvel’s Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2

Hollow Knight: Silksong подає ознаки життя

Hollow Knight: Silksong

Годинник із майбутнього. Starfield Constellation Edition (розпакування)

Starfield Constellation Edition

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks