Нові подробиці Dishonored 2

Перша частина динамічного стелс-екшену Dishonored припала до душі багатьом ґеймерам за органічне поєднання варіативності проходження рівнів, цікаві можливості головного героя, стильний та унікальний дизайн і багато іншого. Гра вийшла в жовтні 2012 року, а анонс її продовження світ дізнався лише на E3 2015. Ще рік очікування, нове E3 і ми вже знаємо дату релізу Dishonored 2 – забавки про помсту, жваву імператрицю та її підстаркуватого батька-захисника.

xsc

На GamesCom Arkane Studio висвітлила фанатам деякі подробиці гри. Раніше вони повідомляли, що у новій частині буде два протаґоністи (імператриця та вже відомий нам лорд-захисник) та можна буде відмовитися від використання магічних сил (тепер це сюжетний вибір, а не примха гравця заради ачівки). Нововведенням також є те, що в залежності від того, яким персонажем ви граєте та як поводитесь, люди будуть по різному на вас реагувати. Але найцікавішою інформацією для справжніх поціновувачів стелсу є те, чи можна буде пройти гру без жодного вбивства? Завершити першу частину з “чистими руками” було складно, але можливо, але що ж з Dishonored 2?

Відповідь – так, гру знову можна буде пройти без різанини, а з кожним поганцем можна буде розібратися альтернативним шляхом.

xsc

На втіху хардкорним гравцям, Ґарві Сміт (художній керівник проекту) запевнив, що при відсутності магічних сил на високому рівні складності не кожен зможе залишатися тінню та проходити гру по стелсу. Це буде  дуже складно навіть для справжніх фанатів першої частини, тому ті, хто вважав Dishonored надто простою, зможуть випробувати свої сили та нерви у Dishonored 2.

Нагадуємо, що гра вийде вже 11 листопада цього року, але замовити її можна вже зараз. Пограти у неї можна буде на PlayStation 4, Xbox One та ПК.

Читайте також

Розробники Dishonored та Prey працюють над неанонсованою грою

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Серія Dishonored зараз “на канікулах”

Dishonored

Огляд Dishonored: Death of the Outsider

PlayNews #300 — Final Fantasy XV, BioMutant…

Обираємо гру року | PUGA 2016

Стрім “Підсумки-2016” (ATS) | ЗАПИС

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: