Нові подробиці про “Козаки 3”

Сьогодні в офіційному блозі гри з’явилось невеличке інтерв’ю, у якому розробники розкрили деякі відомості про Козаки 3.

Розробники прагнуть зробити гру більш збалансованою, ніж перша частина, можливо, в деяких моментах навіть частково жертвуючи історичною складовою. З погляду мережевої гри —  це правильний підхід, адже тут баланс на першому місці, а з погляду самітного проходження — це позбавить гравця такого собі „виклику“, коли ви могли перемогти сильнішого суперника лише силою власних тактичних здібностей.

Також розробники повідомляють, що економічна складова гри не буде перевантажуватись сотнями нюансів, які введуть в оману навіть досвідченого стратега.

У релізній версії гри ми не плануємо суттєвих змін у ігровій економіці. Буде лише невелике перебалансування, яке торкнеться кількості селян, які зможуть максимально ефективно працювати на одній каменярні. Також ребаланс торкнеться апґрейдів.

Ключовою темою інтерв’ю був інструментарій для модмейкерів. На цьому неодноразово робились акценти, також було сказано, що модмейкерам повністю буде доступний редактор рушія, який використовується самими розробниками. Тобто, кожен гравець зможе змінити будь-який елемент гри так, як йому забажається і розробники цьому максимально сприятимуть. Крім цього, розробники додали, що деякі моди вони найімовірніше зроблять власноруч:

У релізній версії гармати не матимуть персоналу обслуги. Досвід показав, що артилерійська команда знижує зручність і динамічність керування артилерією. Модмейкери зможуть додати артилерійські розрахунки для гармат, можливо, ми їм у цьому навіть допоможемо.

Крім цього було повідомлено про деякі ігроладні елементи:

  • У релізній версії ані глобальної мапи, ані стратегічного режиму не планується, це вже питання подальшого розвитку гри.
  • Розробники повідомляють що усі важливі будівлі кожної нації матимуть власну модель, яка матиме історичний прототип.
  • У „чистій“версії гри будуть присутні 12 націй, які саме — не уточнюється. Збільшити цю кількість можна буде за рахунок DLC та модів.

z1ONqDbf22CKBnTwcF7QOEcKnYkfMpvm_o

Нагадаємо, що вихід української гри «Козаки 3» заплановано на кінець 2015 – початок 2016 року.

Читайте також

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Розігруємо ключі Cossacks 1-3 та American Conquest

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка

Вийшов перший трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker

Козак чи мушкетер: хто фехтує краще? Відповідь шукайте у Hellish Quart

Популярне