Нові подробиці рімейку Resident Evil 3 від британського журналу

У черговому номері британської версії PlayStation Magazine з’явилися деякі подробиці про рімейк Resident Evil 3. Скани журналу вже доступні в мережі.

  • Немезіс буде використовувати поліпшену версію ШІ, розробленого для Тирана в RE2. Він буде постійно тиснути на гравця своєю присутністю.
  • Розробники роблять велику ставку на звук: гравець повинен буде уважно прислухатися до оточення. Якість звуку значно покращилася в порівнянні з ремейком RE2. Це особливо важливо для боротьби з Немезісом – його положення можна визначити на слух.
  • Серед локацій будуть вулиці, магазини, заправна станція Stagla, офіси Raccoon Press і госпіталь. У грі не буде відкритого світу, але рівні будуть більш просторими ніж в оригіналі.
  • Немезіса відтворили в натуральну величину, щоб зробити фотограмметрію. Розробники намагаються використовувати цю технологію по максимуму, щоб отримати максимально близьку до фотореалізму картинку.
  • Режиму The Mercenaries (сценарії з обмеженим часом, доступні після проходження кампанії) не буде як мінімум на старті. Замість нього – кооператив Project Resistance.
  • Черв’яки-мутанти повернуться.
  • Карлос – повністю гральний персонаж, але поки неясно, чи збільшиться його роль в порівнянні з оригіналом. Розробники обіцяють, що його секція буде «цікавою».
  • У грі не буде сюжетних розгалужень, які могли дати головній героїні різні переваги або вплинути на кінцівку. Судячи з усього, кілька можливих фіналів теж прибрали. Студія хоче сконцентруватися на прямолінійній закінченій історії.

Гра з’явиться у продажу вже 3 квітня.

 

Читайте також

Агов, вам ремейків Resident Evil не треба?

Resident Evil 2 Remake

Схоже, що нова Resident Evil отримає підзаголовок Village

Acer оновила Predator Triton 500 та Nitro 5

Інсайдер поділився подробицями Resident Evil 8

Стрім Resident Evil 3 Remake

ROG Zephyrus Duo 15 – геймерський ноутбук із двома екранами

Square Enix представила ремастер NieR Replicant і мобільний спін-офф серії

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 06: Resident Evil Remake (2002)

Resident Evil Remake (2002)

Популярне