Нові подробиці рімейку Resident Evil 3 від британського журналу

У черговому номері британської версії PlayStation Magazine з’явилися деякі подробиці про рімейк Resident Evil 3. Скани журналу вже доступні в мережі.

  • Немезіс буде використовувати поліпшену версію ШІ, розробленого для Тирана в RE2. Він буде постійно тиснути на гравця своєю присутністю.
  • Розробники роблять велику ставку на звук: гравець повинен буде уважно прислухатися до оточення. Якість звуку значно покращилася в порівнянні з ремейком RE2. Це особливо важливо для боротьби з Немезісом – його положення можна визначити на слух.
  • Серед локацій будуть вулиці, магазини, заправна станція Stagla, офіси Raccoon Press і госпіталь. У грі не буде відкритого світу, але рівні будуть більш просторими ніж в оригіналі.
  • Немезіса відтворили в натуральну величину, щоб зробити фотограмметрію. Розробники намагаються використовувати цю технологію по максимуму, щоб отримати максимально близьку до фотореалізму картинку.
  • Режиму The Mercenaries (сценарії з обмеженим часом, доступні після проходження кампанії) не буде як мінімум на старті. Замість нього – кооператив Project Resistance.
  • Черв’яки-мутанти повернуться.
  • Карлос – повністю гральний персонаж, але поки неясно, чи збільшиться його роль в порівнянні з оригіналом. Розробники обіцяють, що його секція буде «цікавою».
  • У грі не буде сюжетних розгалужень, які могли дати головній героїні різні переваги або вплинути на кінцівку. Судячи з усього, кілька можливих фіналів теж прибрали. Студія хоче сконцентруватися на прямолінійній закінченій історії.

Гра з’явиться у продажу вже 3 квітня.

 

Читайте також

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Рімейк Resident Evil 3 позбувся захисту Denuvo

Resident Evil 3 Remake (2020)

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Популярне