Нові кадри та подробиці екранізації Uncharted

Екранізація Uncharted, що має вийти в кінотеатрах 16 липня 2021 обростає новими подробицями. По закінченню основних зйомок стрічки з’явилися перші фотографії. Також на знімальний майданчик в Іспанії завітав актор Нолан Норт, виконавець ролі Нейтана Дрейка в іграх. Атмосфера на знімальному майданчику йому сподобалась, а Тома Голланда він вважає достойним виконавцем започаткованої ним ролі. Досить імовірно, що Норт і сам знявся у невеликому камео (бо зазвичай такі візити — це не просто екскурсія).

5 листопада Нолан Норт також з’явився на стрімі каналу Retro Replay, який у 2018 році він створив зі своїм товаришем та відомим актором озвучення Троєм Бейкером (Джоел з The Last Of Us 1/2,  Джокер та Бетмен із цілої купи ігор та анімаційних фільмів про Бетмена тощо). На цьому стрімі він розповів про свою поїздку на знімальний майданчик кіноадаптації Uncharted, про труднощі пересування світом під час карантину, переповідав свої розмови з акторами та знімальною групою фільму. Норт поділився своїми думками про каст фільму: він вважає, що вибір Тома Голланда на роль Нейтана Дрейка — це чудове рішення студії. Навіть сказав, що Том дуже схожий на самого Нолана у молодості, що тільки буде плюсом, адже фільм розповідатиме про молоді роки Дрейка і ніяк не суперечитиме ігровим пригодам шукача скарбів. Також Норт розповів про свій подив, коли британець Голланд, для того щоб відіграти американця Дрейка з легкістю “вимкнув” свій британський акцент. Щодо Марка Волберга у ролі Саллі, Норт теж висловив свою впевненість в правильності вибору актора.

Також актор продемонстрував кілька ексклюзивних кадрів, наданих Sony. На одному з них видно чиюсь руку, що відкриває специфічним ключем потаємну шухляду. Нолан одразу відмітив, що ця рука не належить ані Нейтану, ані Саллі. Тож це може бути головний злодій фільму та супротивник головного героя. Також за допомогою свого напарника по стріму Норт побачив, що ключ у руці — це лише частина іншого ключа, який Sony продемонструвала на окремому кадрі зі зйомок ще кілька тижнів тому. На іншому фото ми бачимо мапу Магеллана, про що свідчить відповідний напис на мапі та те, що на ній видна та частина материків, уздовж яких і ходив Магеллан. Підказкою до цього також є інше фото з книжкою, на розвороті якої ми бачимо саме Фернана Магеллана. Так у нас починає потроху складатись якась загальна картинка.

Норт є прихильником режисера фільму Рубена Флейшера (і його франшизи Zombieland), тому зрадів можливості зустрітись (до того ж виявилось, що у них день народження в один день — 31 жовтня). Сценарій актор не бачив, а тому має таке ж задоволення від намагань вгадати сюжет із фото, як і пересічний глядач.

На стрімі Норт також показав власну колекцію артефактів зі всесвіту Uncharted. Радимо вам подивитись стрім повністю, там є ще цікаві моменти.

Також цікаво:

  • The Last of Us Part II: Створення світу

  • The Last of Us Part II: Увага до дрібниць

  • UNCHARTED. Фан-фільм [UKR]

Читайте також

Від Ельдорадо до Убару. Нейтан Дрейк, хто він і де його шукати?

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Яку з франшиз PlayStation ви очікуєте побачити на мобілках першою?

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted 4 – великі проблеми великої гри (Слиш, Купи)

unchart notext

Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації

Days Gone

ПК-версію Uncharted: Legacy of Thieves перенесли на жовтень

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted: Legacy of Thieves вийде на ПК у червні

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Найкраща екранізація відеогри — Огляд фільму «Uncharted: Незвідане»

Uncharted: Незвідане

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: