ВандаВіжн / WandaVision

Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA @playua

Нещодавно студія Disney поділилася першим трейлером тепер вже першого серіалу Marvel у цьому році —“ВандаВіжн”. Після подій Саги Нескінченності герої приходять до тями, а ось кому найважче дається реабілітація, так це Ванді. Дівчина була стерта клацанням Таноса та втратила свого коханого андроїда. Через це психічний стан героїні, який і так був не на вищому рівні, погіршився ще більше. Кадри з ролика показують, що Ванда почала гратися із реальністю: змінює епохи, як рукавички, повернула коханого, маніпулює людьми тощо.

Окрім цікавих деталей, трейлер розпалив так званий фанатський СПГС — синдром пошуку глибинного сенсу. Прихильники розібрали півтори хвилини ролика та навигадували дуже багато теорій. Про найцікавіші ми сьогодні вам і розкажемо.

Ще одна Відьма у серіалі

Акторка Кетрін Хан поки що залишається “темною конячкою” у касті. Вона — єдина, чия роль досі не розкривається. Творці серіалу лише дали нам коротку характеристику персонажа — “дуже допитлива сусідка”.

Інформація від інсайдера Даніеля Ріхтмана каже, що однією з локацій був будинок якоїсь Аґнес. Вона згодом підтвердилася — у субтитрах до відеоролику героїня Кетрін Хан вказана як Аґнес. Фанати швиденько прокрутили у голові лор Багряної Відьми та згадали Аґату Гаркнесс. Це дуже стара відьма, котра навіть брала участь у Салемській справі. Свого часу вона навчала Ванду керувати здібностями, а потім стала її ворогом. Неважко здогадатися, що ім’я Аґнес може бути скороченням від Аґати ГАркнесс. Трейлер, у свою чергу, тільки впевнив фанатів у ролі Кетрін Хан.

Одна зі сцен показує нам акторку у широкополому відьомському  капелюсі, із сиво-блакитним волоссям та темним макіяжем. Під час діалогу із Віжном вона почала сміятися, як справжня відьма. До того ж вона, як Ванда і Віжн, може переміщатися між епохами. Спочатку ми бачили її у сетингу 50-х, потім 80-х, а розмова із андроїдом взагалі сприймалася, наче в сучасності.

Включення ще однієї відьми у проект було би цікавим рішенням. Особливо на тлі зв’язку серіалу із фільмом “Доктором Стрендж: У Мультивсесвіті Безумства”. Хоч вище ми і казали, що Аґата стала ворогом Ванди, проте у коміксах вона інколи допомагає героям — Месникам, Фантастичній Четвірці та іншим.

Нова Капітан Марвел з’явиться завдяки Ванді

У фільмі “Капітан Марвел” нам показали маленьку Моніку Рамбо — дочку найкращої подруги Керол Денверс Марії Рамбо. У першоджерелі саме Моніка була першим Капітаном Марвел, а потім змінювала собі прізвиська: Фотон, Спектрум та Пульсар.

Серіал також покаже нам Моніку, проте вже як дорослу працівницю організації М.Е.Ч., дебют якої також станеться у шоу. Трейлер на декілька секунд показав нам героїню у виконанні Тейони Перріс. Дівчина вилетіла із порталу та впала вже у реальному світі. Можна здогадатися, що вона якимось чином потрапила у створений світ Ванди, звідки потім була “депортована”.

Фанатів дуже цікавить статус її здібностей у серіалі. Тому сцена з вильотом із порталу стала, немов новенька іграшка для домашньої тваринки. Що, як саме Ванда наділить дівчину суперсилами?

У першоджерелі Моніка працювала у поліції. Під час розслідування однієї справи вона зазнала впливу загадкової енергії, яка і дала їй вміння перетворюватися в будь-яку енергію з електромагнітного спектру. Героїня є дуже сильною та майже не поступається Керол Денверс.

Якщо ми кажемо про серіал, то каталізатором сил могла стати позапросторова енергія. З трейлера можна припустити, що життя Ванди та Віжна проходить у кишеньковому вимірі. Це може бути місцем із великим скупченням енергії, яку ще потрібно вивчити.

Деякі фанати вважають, що погляд героїні у камеру після падіння має глибинний сенс. Начебто, у цей час вона розуміє, що отримала надзвичайні сили. У цьому є доля істини. Можливо, перелітаючи бар’єр, дівчина поглинає рідку форму просторової енергії, через що отримує надздібності.

Також не можемо не зауважити, що цей кадр є гарним операторським рішенням.

Важливим аспектом майбутнього Моніки є склад творців. Сценаристом “ВандиВіжн” є Меґан МакДоннелл, яка напише скрипт до “Капітана Марвел 2”. До того ж, режисеркою сиквелу про Керол Денверс є Ніа ДаКоста, яка вже працювала із Тейоною.

Гадаємо, що Моніка буде важливою складовою майбутнього Кіновсесвіту Marvel, а “ВандаВіжн” закладе основу для цього. Нові здібності Моніки також можуть зіграти свою роль у сиквелі Доктора Стренджа.

Головним лиходієм серіалу буде Кошмар

У коміксах Кошмар є володарем власного виміру страхіть. Він, подібно до Фредді Крюґера, може потрапляти у людські сни: там він мучить сплячих та отримує від цього силу. Кошмар є одним з головним ворогів Доктора Стренджа, і саме Кошмара пророчать на роль антагоніста сиквелу.

Раніше ходили чутки, що персонажа втілить акторка Єва Грін, проте вони так і залишилися чутками.

Теорія виникла зі зв’язку двох проектів. Якщо серіал та фільм пов’язані, то у них має бути більше спільного. Фанати подумали: а що, як саме Кошмар буде підштовхувати Ванду до зривів, щоби використати її силу собі на користь? Врешті решт, Ванда цілком може випустити Кошмара у світ героїв через ігри із реальністю.

Якщо у фіналі серіалу нам покажуть наслідки дій Ванди, то у сиквелі Стренджа, очевидно, вони будуть удвох боротися із Кошмаром. Паралельно Стівен буде навчати дівчину контролювати свої сили. Навіть сцени після титрів із Кошмаром буде достатньо, аби підігріти фанатські очікування від “Мультивсесвіту Безумства”.

Ось такі фанатські теорії нині є популярними серед прихильників кінокоміксів Marvel. Яка з них ( а може й усі разом) здається вам найвірогіднішою? Діліться власними думками у коментарях!

Автор: Микита Гапонов

Останні статті

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Автор: PlayUA

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Теорії КВМ

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Автор: Віталій Тарнавський

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри Ghost of Tsushima

Вальгалла для перекладачів: історія одного проекту

Автор: Зімін Антон