Новітня гарнітура від Xbox може вас здивувати (а може не здивувати)

Тривалий час Microsoft працювали над створенням сучасної гарнітури, аби підкреслити новітні звукові технології у Xbox Series X|S, що ще й зможе подарувати приємні відчуття і власникам інших девайсів. Провівши багато часу в аудіотестових студіях та провівши чимало досліджень, автори нарешті змогли анонсувати Xbox Wireless Headset.

Гарнітура має витончений мінімалістичний дизайн, який дозволить проводити час з навушниками на голові комфортно. Пристрій можна налаштувати під себе і не турбуватися про незручні моменти багатьох аналогів.

Звук у гарнітурі, за словами авторів, дуже якісний, особливо у своєму ціновому сегменті. Нам обіцяють чітке звучання з мінімальною затримкою та без будь-яких втрат якості. Гарнітура має підтримку багатьох сучасних технологій: Windows Sonic, Dolby Atmos та DTS Headphone: X.

Грати разом з новинкою можна буде на Xbox Series X|S, Xbox One, ПК (під керуванням Windows 10) та телефонах за допомогою Bluetooth. Підключатиметься гарнітура до консолей так само, як і ґеймпад, тож ви з легкістю зможете паралельно підключити телефон, щоб, наприклад, спілкуватися з друзями.

Застосунок Xbox Accessories на ПК та консолях дозволить вам тонко налаштувати навушники під себе, регулюючи чималу кількість різноманітних параметрів. Налаштувати тут можна буде і мікрофон.

До речі, про мікрофон, у гарнітуру вбудовано подвійний променевий мікрофон, який одночасно сприймає не лише ваш голос, але й оточення, задля того, щоб його усунути. Звук автоматично вимикатиметься, якщо ви не розмовлятимете (цю функцію можна вимкнути). Також мікрофон можна буде вимкнути вручну за допомогою відповідної кнопки на корпусі.

Акумулятор має дозволити вам довго користуватися пристроєм. Якщо гарнітура заряджатиметься півгодини, то ви зможете користуватися нею 4 години в автономному режимі. А зарядивши навушники 3 години, вони працюватимуть у режимі очікування до 15 годин.

Xbox Wireless Headset з’явиться у продажу вже наступного місяця, а саме 16 березня. Коштуватиме гарнітура близько 3600 гривень, але взагалі не точно.

Читайте також

Сайт для кастомізації ґеймпадів Xbox Series знову запрацював

Xbox

Forza Horizon 5 отримала сторінку в Steam

Forza Horizon 5

Саундтрек Starfield пише композитор серії Fallout

Starfield

Hades вийде на Playstation та Xbox у серпні

Hades

Sea of Thieves отримає кросовер із “Піратами Карибського моря”

Sea of Thieves

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

Starfield вийде в листопаді 2022-го лише на ПК та Xbox Series

Starfield

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

S.T.A.L.K.E.R. 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: