Нову Hitman перенесено на 2016-й

Як ви вже здогадались з заголовку, нову Hitman перенесено на 2016 рік, а точніше на березень. Про причини можна довідатись з офіційної заяви Іо-Interactive:

hitman logo

Можна з упевненістю сказати, що HITMAN є найбільшим проектом який ми коли-небудь створювали в Іо-Interactive. Не тільки з точки зору охоплення і амбітності, але і з точки зору розміру самого ігрового світу. Відтворена площа і щільність навколишнього середовища виходить за межі всього, що ми створили раніше. Ми прагнемо створити гру живою наскільки це можливо, світ має просто таки дихати. Це вже переросло в одержимість, ми дуже ретельно ставимося до кожної деталі,  яку ви відчуватимете.

Окрім того, цього разу ми вирішили впровадити нову модель релізу гри. Зпочатку ви отримаєте величезний шматок контенту, який розважить вас на декілька десятків годин, а потім цей шматок обростатиме все новими і новими локаціями та місіями протягом тривалого часу. Ми хочемо впевнитися, що коли ви приєднаєтесь до гри, то отримаєте найкращий досвід, який ми здатні запропонувати, саме тому було прийнято важке рішення перенести дату релізу на березень 2016-го. Ці кілька зайвих місяців дадуть нам змогу додати більше змісту грі. Більше, ніж ми спочатку планували, а також більш ретельно підготуватися до стадії активного оновлення, що в підсумку створить найкращу гру для всіх. І врешті-решт, це те, чого ми прагнемо як ніхто.

Перенесення дату запуску ніколи не є простим рішенням, ми знаємо, що це неприємно, доведеться чекати трохи довше, але ми дійсно віримо що за цей час привнесемо багато позитивних змін у всі аспекти гри. Більш детальну інформацію про графік виходу Hitman та його обсяг чекайте на наступному тижні.

Що ж, все більш-менш стандартно, але хочеться вірити, що ці декілька місяців дійсно змінять гру на краще.

Читайте також

Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

Гра про Джеймса Бонда від авторів Hitman не буде «тупим шутером»

Project 007

Стрім Hitman 3

З’явилися перші оцінки Hitman 3. І вони чудові

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Ось повний перелік країн, куди вирушить Агент 47 у Hitman 3

Hitman 3

Творці Hitman 3 показали, як виглядатимуть вбивства очима Агента 47

Hitman III, Hitman 3

Hitman “схудне” з виходом третьої частини

Hitman Серіал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: