Новий агент Valorant може дистанційно встановлювати та знешкоджувати Спайк

У Valorant додали нового агента — Гекко. Вперше його представили під час турніру Riot’s Valorant Champions Tour Lock//In Tournament в Бразилії. Презентація включала в себе як зовнішній вигляд Гекко, так і його здібності, більшість з яких — це його м’які друзі, що допомагають йому під час матчів.

Гекко — Ініціатор, що означає, що у нього є здібності, які допомагають йому безпечніше зайти на точку і отримати перевагу над супротивниками. Та головною фішкою фанати гри вважають його здібність дистанційно встановлювати або знешкоджувати бомби. Він робить це за допомогою одного зі своїх маленьких друзів. Нижче можна ознайомитись зі здібностями персонажа:

  • Mosh Pit (C): Оберіть цю здібність, щоб кинути її як гранату, або з-під руки. Після приземлення вона вичікує трішки часу і вибухає на великій площі.
  • Dizzy (E) :  Натисніть, щоб відправити Dizzy вперед у повітрі. Після заряджання він випускає плазму у ворогів у межах його видимості. Вороги, на яких потрапила плазма, засліплюються. Пізніше Dizzy повертається у сплячу сферу. Взаємодійте, щоб повернути Dizzy і після короткої перезарядки отримати ще один заряд.
  • Wingman (Q) : Активуйте, щоб відправити Wingman на пошук ворогів. Він автоматично атакує першого противника, якого зустріне. Якщо Wingman націлений на Спайк, то він може знешкодити або встановити його. Щоб встановити Спайк, Гекко повинен мати його в інвентарі. Після короткої перезарядки Wingman також повертається у сплячу сферу. Взаємодійте, щоб повернути його і  після короткої перезарядки отримати ще один заряд.
  • Thrash (X) : Екіпіруйте і запустіть, після цього проведіть Thrash на ворожу територію. Активуйте її, щоб вона кинулася вперед і вибухнула, затримуючи ворогів у короткому радіусі на 5 с. Коли заряд Thrash закінчується, вона повертається у сплячу сферу. Після цього є можливість повернути сферу та отримати ще один заряд. Можна відновити лише раз.

Пограти за Гекко можна буде вже з 7 березня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon

Valve роблять Counter-Strike 2 ще більше схожим на VALORANT

Counter-Strike 2

NAVI оштрафували на Valorant Champions за вживання заборонених речовин

ange1 valorant

#GramyRazem – навчальна ініціатива для дітей від Riot Games та DevilsOne

граймо разом

Кіберспортивний календар: Червень 2023

Кіберспортивний календар: червень 2023

Valorant сьогодні отримає нову мапу — Lotus

Valorant Lotus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: