Новий «Горянин» від режисера «Джона Віка» перебуває у виробництві

Ремейк культової класики 1980-х, «Горянин», знаходиться у стані “можливо щось буде” вже понад 10 років. У 2016 році режисером проекту став Чед Стахельскі, колишній каскадер і постановник трюків. Разом з Девідом Літчем, він зарекомендував себе як один з кращих постановників екшн-фільмів сучасності франшизою «Джон Вік». У нещодавньому інтерв’ю виданню Discussing Film, Стахельскі несподівано підтвердив — новий фільм вже не просто у розробці, а в активному пре-продакшені.

Ми в активній стадії створення «Горянина». Редагуємо і переписуємо сценарій, концептуалізуємо сцени, як і що ми будемо робити. Це більшою мірою “в голові”, але процес розробки ані трохи не сповільнився.

Оригінальний «Горянин» вийшов у 1986 році. Хоч касові збори стрічки були мізерними (через поганеньку рекламну кампанію), картина швидко здобула культовий статус. Його закріпили ще чотирма повнометражними фільмами, не менш культовим телесеріалом (останні два фільми були вже в його окремому всесвіті), книгами, коміксами, настільними- і відеоіграми тощо.

Окрема частина впливу фільму на популярну культуру — пісні групи Queen, які було написано для фільму практично на цілий альбом.

 

Читайте також

Ґеральт, Шепард, а тепер ще й Маклауд: Генрі Кавілл зіграє в рімейку “Горянина”

Ghost of Tsushima отримає екранізацію від режисера трилогії “Джон Вік”

“Джон Вік 4” тепер не вийде в один день з “Матрицею 4”

джон вік

Знято фільм про дитинство Джона Віка у Білорусі

джон вік

Огляд фільму «Джон Уік 2»

Metacritic оприлюднив топ серіалів 2021 року

Succession

Оновлена The Stanley Parable отримала чергову дату релізу — цього разу остаточну

The Stanley Parable

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: