Новий «Горець» від режисера «Джона Віка» перебуває у виробництві

Ремейк культової класики 1980-х, «Горець», знаходиться у стані “можливо щось буде” вже понад 10 років. У 2016 році режисером проекту став Чед Стахельскі, колишній каскадер і постановник трюків. Разом з Девідом Літчем, він зарекомендував себе як один з кращих постановників екшн-фільмів сучасності франшизою «Джон Вік». У нещодавньому інтерв’ю виданню Discussing Film, Стахельскі несподівано підтвердив — новий фільм вже не просто у розробці, а в активному пре-продакшені.

Ми в активній стадії створення «Горця». Редагуємо і переписуємо сценарій, концептуалізуємо сцени, як і що ми будемо робити. Це більшою мірою “в голові”, але процес розробки ані трохи не сповільнився.

Оригінальний «Горець» вийшов у 1986 році. Хоч касові збори стрічки були мізерними (через поганеньку рекламну кампанію), картина швидко здобула культовий статус. Його закріпили ще чотирма повнометражними фільмами, не менш культовим телесеріалом (останні два фільми були вже в його окремому всесвіті), книгами, коміксами, настільними- і відеоіграми тощо.

Окрема частина впливу фільму на популярну культуру — пісні групи Queen, які було написано для фільму практично на цілий альбом.

 

Читайте також

“Джон Вік 4” тепер не вийде в один день з “Матрицею 4”

джон вік

Знято фільм про дитинство Джона Віка у Білорусі

джон вік

Огляд фільму «Джон Уік 2»

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Популярне