[ОНОВЛЕНО] Новий ігроладний трейлер Cyberpunk 2077 показав багато подробиць сюжету гри

Оновлено: Сьогодні CD Projekt Red також оновили системні вимоги до гри:

Цього тижня на тих хто очікує довгобуд Cyberpunk 2077 від CD Projekt Red нарешті зійшла хоч якась благодать у вигляді одразу двох демонстрацій ігроладу. Перша з них відбулася в рамках серії прямих трансляцій Night City Wire і показує ігролад на Xbox One X та X Box Series X.

 

Другий трейлер демонструє нам вже нарізку з п’яти хвилин ігроладного різнобою під бадьору музику і серйозний закадровий текст (написаний з перспективи саме ігротворчої студії), який пояснює, що є декілька режимів гри, але… Десь з третьої хвилини починаються вже дійсно спойлери, ще й які (враховуючи наскільки мало ми знали про гру до того). Ми вас попередили. Якщо ви не хочете знати про сюжет гри геть нічого перед проходженням, то ми можемо лише нагадати, що вийде гра (після численних вже перенесень), якщо все піде як треба, 10 грудня.

:blue_book: Придбати артбук «Світ гри Cyberpunk 2077» можна тут: http://plua.pp.ua/cyberpunk2077ig
:video_game: Придбати гру Cyberpunk 2077 можна тут: https://store.epicgames.com/playua/cyberpunk-2077

Якщо ж ви не боїтеся спойлерів…

Та ні, не цих, цього разу справжніх.

Основний сюжет гри складається у тому, що ваш персонаж на прізвисько V (воно не зміниться, які б ґендер та/або стать ви не обрали) викрадає з подільниками величезної вартості біочіп, але пошкодження захисної оболонки дає лише один способ його перенесення — в собі. Що на біочипі? Єдина в світі цифрова копія (“душа”, так би мовити) покійного рокера і революціонера Джонні Сільвергенда, з присутністтю якої у своїй голові тепер доведеться миритись. А от сам Сільвергенд не намірений миритись з тим, що корпорація Megacorp його довела до такого стану, тож вам доведеться добряче побігати не лише від представників компанії і різносортних вуличних банд, а ще й по забаганкам коштовного гостя в голові.

Власне, після такого залишається робити ставки, чи буде ще одне перенесення гри, чи ні, але схоже що цього разу CD Projekt Red налаштовані рішуче. Можливо.

Читайте також

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Вкрадений «Відьмак» і козацьке фехтування в Steam — #PlayNews

Hellish Quart

У GOG триває розпродаж. Cyberpunk 2077 отримала першу знижку

Cyberpunk 2077

Нова біда зі Cyberpunk 2077, криза Diablo, українська ігрова термінологія — Підсумки січня

Ігрочайники

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077 більше не загрожує вашій безпеці

Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: