Новий комікс за мотивами “Відьмака” вийде влітку

Видавництво Dark Horse Comics ще з 2013 року співпрацює з CD Projekt RED для створення коміксів за мотивами “Відьмака”. Вони випустили чимало коміксів про Білого Вовка, частину з яких перевидали перед релізом серіалу The Witcher від Netflix.

Нещодавно Dark Horse анонсували новий комікс про Ґеральта з Рівії під назвою The Witcher: Fading Memories, який складається з 4 частин.  Авторами стали Бартoш Штибoра та Амaд Mіp, а обкладинку намалював Евaн Keйґл.

За сюжетом коміксу для відьмаків настали скрутні часи — контракти на вбивство почвар стали не такими регулярними, тому задля заробітку доводиться братися за будь-яку справу. Ґеральт намагається якось зводити кінці з кінцями, аж ось йому надходить звернення від очільника невеличкого містечка Товиця. Як виявилося, туманники викрадають тамтешніх дітлахів, тому без допомоги відьмака не обійтися… але насправді там усе значно, значно серйозніше.

Перший випуск The Witcher: Fading Memories надійде у продаж 17 червня 2020 року. Не слід також і відкидати шанси на появу українського перекладу — зважаючи на те, що видавництво VOVKULAKA потішило українських шанувальників “Відьмака”, видавши попередні роботи від Dark Horse, то є всі шанси, що доволі швидко ми побачимо і переклад The Witcher: Fading Memories.

Читайте також

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

“Відьмака” схрестили з Pokemon Go

“Відьмак” від Netflix отримає серіал-приквел

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix поновлять у серпні

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

У Gwent додали «Подорож» — нову систему прогресу

gwent

Комікс God of War: Fallen God розповість про події між 3 і 4 частиною гри

God of War: Fallen God