Новий “Квантовий стрибок” наближається до прем’єри

19 вересня канал NBC покаже першу серію нового “Квантового стрибка” (Quantum Leap). Культовий (у тому числі в Україні силами каналу ICTV) серіал 1989 року отримав справжнє продовження, проте з новим протагоністом. Зірка фільму “Найкращий стрілець: Маверік” (Top Gun: Maverick) Реймонд Лі зіграє доктора Бена Сонґа, який, намагаючись зрозуміти технологію квантового стрибка та зникнення доктора Сема Бекетта, потрапляє в таку ж оказію, як і Сем, але 30 років потому. З персонажів оригінального серіалу вже відомо про повернення ветерана В’єтнаму Герберта “Меджика” Вільямса. В оригінальному серіалі Вільямс з’являвся у третьому сезоні в якості одного з персонажів, яким тимчасово ставав Сем Бекетт. Тоді його роль виконав Крістофер Кірбі, однак у зв’язку з різницею у віці в новому серіалі Вільямса зіграє відомий за “Мисливцями на привидів” Ерні Гадсон.

Головною загадкою нового серіалу залишається, чи повернеться до ролі Бекетта Скотт Бакула, і тут свідчення суперечать одне одному. З одного боку, Скотт Бакула в інтерв’ю Deadline сказав, що вирішив не повертатись у серіал, і це було важке рішення. Однак неважко помітити, що постать Бекетта дуже часто згадується в прес-релізах, тож або творці шоу вже впевнені, що знайдуть спосіб повернути персонажа навіть без прямої участі актора (хоч і за його згоди; фани вже дискутують наскільки можливо, що Сонґ “стрибне” в одну з серій оригінального серіалу), або Бакула скований контрактом про нерозголошення, яких, як ми знаємо, стає все складніше і складніше дотримуватись. Були вже два випадки, коли акторам Ендрю Ґарфілду й Тому Еллісу доводилось відверто брехати журналістам про відсутність появи у певних фільмах і серіалах, щоби зберегти таємницю.

З Бакулою чи без, а серіал виглядає дуже в дусі старого-доброго “Стрибка”, й інакшого було годі й очікувати враховуючи, що до проєкту повернувся в якості продюсера творець оригінального серіалу Дональд П. Белізаріо. Саме в іншому його проєкті, NCIS: New Orleans, Бакула грав головну роль з 2014 до 2021 року, однак наразі серіал став першим у довготривалій франшизі NCIS, який примудрився закінчитись… Дуже вчасно, враховуючи початок нового “Квантового стрибка”, що є ще одним підозрілим моментом.

Читайте також

Культовий “Квантовий стрибок” отримає продовження через 30 років

Скотт Бакула

Grounded виходить з дочасного доступу

У бібліотеці Epic Games Store зʼявилося сортування по папочках

Epic Games Store

Вартість Vampire Survivors зросла у ціні напередодні очікуваного релізу

Vampire Survivors

Стратегія Terra Invicta від творців моду LongWar для XCOM вийшла в дочасний доступ

Terra Invicta

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: