Новий мальопис від автора «Максима Оси» вже доступний для передзамовлення

Мало хто з шанувальників української комікс-індустрії не знає імені Ігоря Баранька. Автор культових мальописів «Максим Оса», «Орда» й «Скеггі Згуба» повертається з новим проєктом під назвою «Вдовичка». Видавництво Vovkulaka вже відкрило передзамовлення на перший з чотирьох томів цієї історії.

Автор знову повертається до часів козацтва, але на відміну від більше детективних пригод Максима Оси, у новій історії, як зазначав сам автор, буде значно більше магії, містики, а козаки зустрічатимуть русалок, вурдалаків та іншу нечисть. Герой коміксу — Ігнатій Рибокінь — мандрівний козак і філософ, який потрапляє на таємничий хутір, оповитий чарами. Звісно, не обійдеться і без фірмового гумору й шалених бійок, які автор у своїх роботах завжди майстерно зображає з найкращих ракурсів.

Сам мальопис вийде друком у форматі 213 х 295 мм, палітурці та з чорно-білими ілюстраціями вже в червні цього року. Передзамовити його можна за цим посиланням. Щодо приблизного часу виходу наступних томів, то поки що видавництво й автор не дають чітких часових прогнозів.

Також нагадаємо, що видавництво Vovkulaka раніше відкрило передзамовлення на оновлене видання коміксів у всесвіті Відьмака, про що ми писали раніше. Це передзамовлення теж триває.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

Подкаст «Баляндраси» #53 — Ярослав Мішенов | Vovkulaka (Третя Паралель)

balya 53

Популярне