Новий мальопис від автора «Максима Оси» вже доступний для передзамовлення

Мало хто з шанувальників української комікс-індустрії не знає імені Ігоря Баранька. Автор культових мальописів «Максим Оса», «Орда» й «Скеггі Згуба» повертається з новим проєктом під назвою «Вдовичка». Видавництво Vovkulaka вже відкрило передзамовлення на перший з чотирьох томів цієї історії.

Автор знову повертається до часів козацтва, але на відміну від більше детективних пригод Максима Оси, у новій історії, як зазначав сам автор, буде значно більше магії, містики, а козаки зустрічатимуть русалок, вурдалаків та іншу нечисть. Герой коміксу — Ігнатій Рибокінь — мандрівний козак і філософ, який потрапляє на таємничий хутір, оповитий чарами. Звісно, не обійдеться і без фірмового гумору й шалених бійок, які автор у своїх роботах завжди майстерно зображає з найкращих ракурсів.

Сам мальопис вийде друком у форматі 213 х 295 мм, палітурці та з чорно-білими ілюстраціями вже в червні цього року. Передзамовити його можна за цим посиланням. Щодо приблизного часу виходу наступних томів, то поки що видавництво й автор не дають чітких часових прогнозів.

Також нагадаємо, що видавництво Vovkulaka раніше відкрило передзамовлення на оновлене видання коміксів у всесвіті Відьмака, про що ми писали раніше. Це передзамовлення теж триває.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво Nasha Idea поділилося анонсами на червень

Сталевий алхімік

CDPR не продається! А от «Відьмак 3» вже в топ-10 бестселерів усіх часів

cdpr 1920x1080 blank

Sony планує придбати CDPR?

CD Projekt RED

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Продовження «Мору» живе та майже завершене

Мор

Відкрито передзамовлення на мальопис «Коротка історія українського борщу»

Коротка історія українського борщу

«Хєрмен» | Огляд українського супергеройського мальопису (Третя Паралель)

xmen review thumb

Кулінарну книгу по «Відьмаку» доведеться зачекати

відьмак кулінарна книга

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: